TC HK hostilo seminář "Battery value chain jako příležitost" 10. 4. 2024

TC HK hostilo seminář "Battery value chain jako příležitost"

Ve spolupráci s agenturou CzechInvest a Českým bateriovým klastrem jsme měli tu čest nejen být součástí, ale i hostit seminář věnovaný aktuálním trendům a možnostem v oblasti hodnotového řetězce baterií.

Na semináři se sešli přední experti a zástupci významných firem a výzkumných institucí. Účastníci měli možnost seznámit se s inovacemi v oblasti elektromobility, bateriových technologií, těžby manganu a testování akumulátorů. Akce nabídla hluboký pohled na růst Českého bateriového klastru a jeho význam pro průmysl a výzkum. Zvláštní pozornost byla věnována výzkumu v oblasti baterií na Technické univerzitě v Liberci a představení projektů zaměřených na bateriová úložiště od společnosti Foxconn CZ. Přednášky a diskuse podtrhly důležitost kolaborace mezi akademickým sektorem, průmyslem a dalšími organizacemi ve snaze o inovace a udržitelný rozvoj v oblasti bateriových technologií.

Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny