Coworking

V prostorách TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové jsme na ploše přibližně 75 m2 zřídili otevřené pracoviště, které mohou využívat jak začínající podnikatelé z Hradce Králové, tak i všichni návštěvníci našeho města, kteří zde potřebují strávit čas produktivním způsobem. Celý prostor je vybaven běžným kancelářským nábytkem a dostupnou infrastrukturou, připojením k internetu a přístupem ke všem službám, které našim nájemcům nabízíme (např. tiskový servis, konferenční sály, apod.).

Vstupem do coworkingu se k ničemu nezavazujete a je jen na vás, zda vašim potřebám bude vyhovovat lépe jednorázový tarif anebo měsíční neomezené předplatné. Aktuálně máte k dispozici 8 pracovních míst a seminární zónu, ve které můžete připravit prezentaci vašim klientům či spolupracovníkům. Coworkingový prostor je standardně zpřístupněn v pracovní dny Po-Pá od 8.00 do 15.30 hodin.

Ceník vstupů

  • jednorázový vstup (na 1 den) 200 Kč/den
  • měsíční přístup do coworkingu 2 500 Kč/měsíc

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Přijímáme pouze hotovostní platby.

Kontakt
Spojte se s námi
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny