Na jarní prázdniny jsme připravili skvělý program plný edukace a zábavy! 11. 1. 2024

Na jarní prázdniny jsme připravili skvělý program plný edukace a zábavy!

Jarní prázdniny jsou tady a pokud ještě nemáte plány pro vaše děti, připravili jsme pro ně skvělý edukativní program v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec Králové. Každý den od pondělí do pátku bude plný zábavy a zajímavých vzdělávacích aktivit.

Od pondělí 19.2. do pátku 23.2. vždy od 9.00 do 14.00 hod. Program je určen pro děti ZŠ (od 8 let).  

Na co se děti mohou těšit:

  • Programování s ozoboty: Děti se naučí základy programování pomocí ozobotů, což je zábavná a interaktivní forma vstupu do světa technologie.
  • Tvorba animace a videa: Kreativní dílna, kde děti mohou vytvářet vlastní animace a videa, rozvíjející jejich umělecké schopnosti.
  • Fotografický workshop: Seznámení se základy fotografie a praktické dovednosti při focení, aby se děti mohly stát malými fotografy.
  • Kreativní zpracování vesmíru a přírody s Vílou Eliškou: Interaktivní program, který propojuje kreativitu s vědeckým poznáním přírody a vesmíru.
  • Návštěva letiště: Fascinující exkurze na letiště, kde se děti dozvědí více o leteckém provozu a letadlech.
  • Edukativní program v mobilním planetáriu: Virtuální cesta vesmírem a poznávání tajemství hvězd a planet.

Důležité informace pro rodiče:

Program na každý den je jiný a počet míst je omezen. Některé aktivity budou probíhat pro všechny děti společně, avšak některé jsou omezeny na určitý počet dětí, tzn. že je důležité si předem vybrat jakého programu/bloku se budete chtít účastnit, jelikož ve stejný čas bude probíhat více aktivit.

Program na naše Jarňáky bude zveřejněný po jednotlivých dech. Přihlašovací formuláře jsou tedy připraveny pro jednotlivé dny samostatně, tzn. že pokud budete chtít své dítě/děti přihlásit na celý týden bude potřeba vyplnit formuláře na jednotlivé dny Po – Pá zvlášť a předem vybrat vámi preferovaný blok/program.

V rámci opravdu nabitého programu jsme zavedli drobný poplatek a to 200,-Kč/den. Pokud své dítě/děti přihlásíte na více dní např. na 3 dny platbu můžete provést najednou tzn. zašlete 600,- Kč, pokud přihlásíte své dítě/děti na celý týden zašlete 1000,- Kč.

Přihlášení je závazné až po zaplacení platby na účet TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové, z.ú.

Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny