Workshop – IP scan neboli Analýza duševního vlastnictví a jak ho chránit skoro zadarmo

Akce již proběhla
12.6.2023 17:00 - 19:00

Pokládáte si otázku jak ochránit duševní vlastnictví vaší firmy? Jednou z možností je právě služba IP scan, která je poskytována specialisty na duševní vlastnictví a lze na ni získat 90% dotaci z fondů EU.

Rádi byste se o této službě dozvěděli více? Přijďte na workshop s advokátkou a specialistkou v tomto oboru Mgr. Janou Horáčkovou LL.M..

Pro koho je tato služba určena?
Služba je určena pouze pro SME, tedy malé a střední podniky. Výstupem služby je analýza duševního vlastnictví podnikatele (tedy např. SW, grafika, receptura atd.) a návrh vhodných kroků ochrany duševního vlastnictví. Nejvíce ze služby IP scan mohou získat právě začínající firmy a podnikatelé, jejichž business model je závislý na duševním vlastnictví nebo kteří chtějí připravit svůj start-up pro investici.

Co je cílem worskhopu?
Cílem je poskytnout informace o službě IP scan a podmínkách získání dotace.

 

Lektorka: Jana Horáčková, advokátka
Jana je advokátka, která se s obzvláštní chutí pouští s klienty do řešení jejich problémů v oblasti pracovního práva, ochrany osobních údajů a IT práva. Mezi klienty AK patří zejména provozovatelé IT aplikací a SW developeři, včetně start-upů. Klientům z velmi rozdílných sektorů pak Jana pomáhá nastavit vztahy se zaměstnanci, managementem, zakladateli a kontraktory a přípravou obchodní podmínek nebo komplexních transakcí. Další oblastí specializace kanceláře je finanční regulace, obzvlášť efektivně tak dokážou podpořit (nejen začínající) podnikatele z oblasti fintechu. Jana má ráda lidský přistup k právu a jejím snem je napsat obchodní podmínky lidským jazykem.

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI