Student Business Forum o módě a designu

21.11.2018 sbf, TZ

Ve středu 28. listopadu 2018 se na Univerzitě Hradec Králové uskuteční již dvanáctý ročník oblíbené studentské konference Student Business Forum, kterou pořádá TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové. Letos se konference bude věnovat módnímu průmyslu a přinese nevšední podnikatelské příběhy lidí, kterým se ve světě módy a designu podařilo prosadit.

Návštěvníci akce se mohou těšit na zajímavé hosty převážně z Královéhradeckého kraje. Patří mezi ně například Matěj Maňák se značkou designového oblečení Emblemm, Salvator Soška a jeho stylové ponožky we are ferdinand nebo fotograf Martin Feix s Girls Without Clothes. Svět reklamních kostýmů přiblíží Eliška Neubergerová s Neubergerova.com a hradecké návrháře zastoupí také Dominik Navrátil. O designu promluví Anna Štysová s Czech Design Map a představí se i hradecká Fox Gallery.

„Letošní ročník je opravdu nabitý a plný známých jmen z oblasti módy a designu. Těší nás, že většina z nich má úzké vazby na Hradec Králové nebo v něm přímo tvoří,“ dodává Ondřej Zezulák, ředitel TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové. „Věřím, že si studenti z konference odnesou plno zajímavých postřehů, které je třeba inspirují při rozjezdu jejich vlastního podnikání. V tom jim rádi pomůžeme, stejně jako jsme v našem podnikatelské inkubátoru pomohli jednomu z účastníků akce, projektu Czech Design Map.“

Pro všechny registrované je účast na konferenci zdarma. Bližší informace včetně programu celé akce a registračního formuláře lze nalézt na webu nebo na FB.