StartUp Night propojila podnikatele

1.10.2018 TZ, startup

První hradecká StartUp Night, kterou uspořádalo TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, se konala 26. září v prostorech hotelu Tereziánský dvůr. Sešlo se zde přes padesát diváků především z řad začínajících podnikatelů, kteří si chtěli vyslechnout zajímavé podnikatelské příběhy i navázat nová partnerství.

V první části konference vystoupil Ondřej Materna ze společnosti Legito, která se zabývá automatizací smluv, svět letadel poodhalil Jaroslav Čermák z F3k a Martin Meloun z Aerolife – společnosti, která propojuje mladé talenty s profesionály v oblasti letectví.

Druhý blok konference představil úspěšné podnikatele z podnikatelského inkubátoru TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové. O svých podnikatelských začátcích promluvila Lucie Balarinová s projektem První Pomoc Živě, 3D tiskárny přiblížil Vojtěch Tambor ze společnosti TriLab a se smart cyklostojany vystoupil Karel Hron z firmy KeyLog. Zajímavosti z oblasti investování do startupů přinesl Jaroslav Trojan, Investor, mentor a poradce pro startupy v oblasti střední a východní Evropy.

„Cílem naší konference bylo především přiblížit životní a podnikatelské příběhy lidí, kteří se vypracovali mezi špičky ve svých oborech. Jsem rád, že se nám to podařilo a že StartUp Night proběhla ve velmi uvolněné a přátelské atmosféře. Věřím, že mnozí účastníci zde získali nejen zajímavé poznatky, ale i důležité kontakty, které jsou při rozjezdu podnikání klíčové,“ dodává Ondřej Zezulák, ředitel TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové.