Prodloužená výzva – CzechMatch Londýn

24.8.2018 czechinvest, startup

Letos na podzim pořádá CzechInvest setkání českých start-upů s možnými investory či obchodními partnery z Londýna. Termín pro zaslání přihlášek prodloužil do 30. srpna 2018.

Vedle samotného setkání (tzv. DemoDay), které je příležitostí ucházet se o zahraniční investici či setkat se s potenciálními obchodními partnery, odbornou a start-upovou veřejností, získají účastníci z 50 procent hrazené zpáteční letenky pro dvě osoby a zdarma až 10 hodin individuálního mentoringu. Čeká na ně také zajímavý doprovodný program připravovaný ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Londýně, setkání s českými společnostmi, které již na britském trhu působí, a minimálně tři předem domluvené schůzky s relevantními partnery nebo investory.

Londýn je jedním z nejstabilnějších a nejvíce konkurenceschopných trhů na světě a jedním z nejlepších míst pro rozvoj start-upů. Díky velkému množství rizikového kapitálu se stal přirozenou základnou pro technologické firmy a investory nejen z Velké Británie a Evropy, ale i celého světa.

Podrobnosti o projektu CzechMatch, včetně přihlášky, najdete zde.