Podzimní Byznystarter 2023 – Praktické workshopy o podnikání

Akce již proběhla
12.9.2023 9:00

 

PODZIMNÍ PODNIKATELSKÁ AKADEMIE BYZNYSTARTER

Připravili jsme pro vás cyklus teoreticko-praktický workshopů, na kterých se naučíte pracovat se svými podnikatelským nápady a hledat přidanou hodnotu pro zákazníka, získáte znalosti potřebné k založení podniku, základní informace a metody pro přípravu podnikatelského plánu, naučíte se pracovat s cílovou skupinou a v terénu ověřovat klíčové prvky svých podnikatelských záměrů.

V programu Byznystarter se zkrátka naučíte vše podstatné, co následně budete moci využít pro vaše podnikání.

Celý program je ZDARMA a skládá se ze tří bloků. Můžete se zúčastni celého programu nebo si pouze vybrat tu část, která vás nejvíce zaujala.

Je také důležité zmínit, že není podmínkou mít vlastní projekt. Přihlásit se může kdokoliv, kdo má zájem o podnikání.

  • MeetUp/poznejte svět startupů (vždy od 17:30 do 20:00)

Zde se seznámíme. Představíme vám možnosti naší podpory a dozvíte se více informací o programu. Není třeba se registrovat. Stačí přijít.

V průběhu září navštívíme všechny okresy Královéhradeckého kraje. Podrobné informace a kde nás najdete v odkaze níže.

  • Innovation Cycle/odneste si nápad

Jednodenní workshop, kde vás naučíme pracovat s nápady, záměry a projekty, dívat se na ně z různé perspektivy a přemýšlet o podstatě produktu/služby.

Program je vždy jednodenní a bude probíhat v Trutnově, Náchodě a Hradci Králové. Pro jednotlivá místa jsme pro vás připravili výběr ze dvou termínů.

  • Byznystarter academy/ objevte souvislosti

Intenzivní víkendový program se zkušenými lektory, kde se dozvíte vše podstatné od legislativy až po marketing, co budete ve svém podnikání muset znát.

  • Byznystarter weekend/ ověřte si svůj projekt

Víkendový praktický kurz, kde si svůj produkt/službu ověříte u potenciálních zákazníků a získáte cennou zpětnou vazbu od zkušených mentorů.

 

Podrobné informace o programu a přihlašovací formulář najdete zde: Workshop pro podnikatele Byznystarter