Digitální transformace malých a středních firem a její financování

29.8.2023

Datum: 13. září 2023

Místo: Konferenční místnost Technologického centra Hradec Králové, Piletická 486/19 – letiště, Hradec Králové

Pořadatelé: Technologické centrum Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR a Technologické centrum Hradec Králové

Podmínkou konkurenceschopnosti, úspěchu na trhu a dalšího rozvoje firmy byla vždy schopnost připravit se na změny v podmínkách podnikání, přizpůsobit se jim a inovovat. V poslední době se tato schopnost váže také na nové technologie, které mají potenciál zvyšovat efektivitu výroby a obchodu a podporovat růst a rozvoj podniků.

Technologické centrum Praha (TC Praha), síť Enterprise Europe Network ČR (EEN ČR), Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO) a Technologické centrum Hradec Králové (TC HK) připravily praktický seminář věnovaný různým aspektům digitální transformace podniků vedoucí k vyšší efektivitě a lepším výsledkům podnikání.

Pro koho je seminář určen? 

Seminář je určený zejména malým a středním podnikům a nabídne informace o tom, proč je digitální transformace podniku důležitá, na co by si měl dát podnik při digitalizaci pozor a kdo mu s digitalizací může pomoci. Seminář také poradí, kde se na digitalizaci dají získat finanční zdroje a zástupci MPO představí podzimní dotační výzvy na podporu digitalizace Digitální podnik, Technologie 4.0 a Technologie CLLD a možnost čerpání dotací z Programu Digitální Evropa.

 

*Účast na semináři je bezplatná a její podmínkou je registrace, která bude potvrzena.

*Registrace pomocí formuláře zde: TECON | Formulář | Technologické centrum Praha (tc.cz)

Pozvanka-Digitalizace_program