CzechInno – Digitální transformace aneb Úspěšná proměna českých firem v podniky budoucnosti

10.5.2023

 

V květnu pokračuje v Hradci Králové regionální série akcí Digitální transformace 2023 aneb Úspěšná proměna českých firem v podniky budoucnosti.

Digitální transformace nabízí českým firmám řadu příležitostí k zefektivnění interních procesů i zlepšení konkurenceschopnosti a postavení na trhu. Avšak také něco stojí – jak vyjádřeno v penězích, tak i v úsilí, které je zapotřebí jí věnovat napříč celou firmou či organizací.

V rámci aktivit domovského Hubu pro digitální inovace (H4DI), Evropského centra pro digitální inovace (EDIH) CIH, pro Vás sdružení CzechInno ve spolupráci s partnery, pořádá roadshow Digitální transformace 2023 zaměřenou na komunikaci o environmentálních, sociálních a ekonomických impulsech k digitální transformaci českých firem.

Jakým problémům a výzvám čelí aktuálně české firmy? A jak jim při jejich řešení mohou pomoci nástroje a procesy pokročilé digitalizace?
Je digitální transformace cestou plnou zářivých příležitostí nebo naopak nepředvídatelných nástrah, s nimiž si poradí jen ti nejodvážnější?
Vyplatí se digitalizovat firmu i v situaci, kdy řeší jiné akutní obtíže, nebo je naopak na místě vyčkávací taktika?

Odpovědi na tyto otázky a také novinky o tom: 

kdo Vám na cestě k úspěšné digitální transformaci může pomoci
které české firmy si už s digitalizací úspěšně poradily
jak souvisí digitalizace se zelenou ekonomikou
jak můžete s pomocí digitálních nástrojů ušetřit na energiích a dalších zdrojích a v neposlední řadě být také sociálně zodpovědnější

To vše nabídne Digitální transformace 2023

Kdy: 24.5. od 10:00
Kde: EA Congress Hotel Aldis, Akademika Bedrny 371/12

Podrobnosti o programu a registrační formulář naleznete ZDE.