Čtvrtá hradecká FuckUp Night se blíží

13.3.2019

Jeden neúspěch nám může dát víc než tisíc úspěchů. To je moto FuckUp Night, která do Hradce Králové zavítá už počtvrté. Životní nezdary a průšvihy si návštěvníci vyslechnou 20. března od 19:00 na Univerzitě Hradec Králové. Akci pořádá TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové ve spolupráci s Confidence Digital.

Březnová FuckUp Night opět představí zajímavé hosty. O svých selháních promluví Jakub Misík, usměvavý nebojácný fotograf a zakladatel CVAK MAT a CVAK BUS, Marek Liška, autor projektu ProSpolužáky.cz, Josef Ptáček, který je mistrem světa v grapplingu a Vít Jedlička, prezident státu Liberland.

„FuckUp Night si rychle našla své místo v kalendáři hradeckých akcí a my jsme rádi, že zajímavé příběhy diváky nejen baví, ale i inspirují. Věřím, že ani čtvrtá FuckUp Night nebude výjimkou.“ dodává Ondřej Zezulák, ředitel TC HK.

FuckUp Nights představují zajímavé hosty z různých oborů, prostřednictvím jejichž příběhů se snaží představit neúspěch jako přirozenou a přínosnou součást lidského života. Selhání může fungovat jako motivace pro další kroky i pro rozšíření obzorů. Série FuckUp Nights se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Více na www.fuckupnights.cz; podrobnosti k akci na FB.