Creative Business Cup

30.1.2019 soutěž, startup

Po úspěšném ročníku 2018 se mohou české inovativní společnosti z oblasti kreativních průmyslů opět hlásit do mezinárodní soutěže Creative Business Cup. Národní kolo, které se bude konat 26. března 2019 v olomouckém Divadle na cucky, je otevřené všem podnikatelům s životaschopnými nápady, u kterých porota po zaslání přihlášky vyhodnotí potenciál uspět na mezinárodním poli. Mezi podporované oblasti patří kupříkladu design, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i software, počítačové hry či 3D tiskárny.

Cílem soutěže je nejen propojit kreativní podnikatele s investory a podpořit jejich vstup na globální trhy, ale i přispět k posílení podnikatelských dovedností a rozvíjení mezioborových inovací. Zapojeno je do ní více než 70 států na pěti kontinentech. Výherci národních kol postoupí na mezinárodní finále v Kodani, na kterém ve dnech 1.-2. července 2019 představí své nápady odborné veřejnosti a investorům.

Registrace pro účastníky soutěže jsou otevřené do 15. 2. 2019. Start-upy se mohou přihlásit zde a pro výherce je připraveno spoustu zajímavých cen, včetně účasti na celosvětovém finále soutěže v Dánsku.

Více informací o soutěži včetně přihlášek naleznete na tomto odkazu.