Aktuality

Jaké nástroje finanční podpory nabízí stát podnikatelům?

31.3.2020

Jak podnikat v době šíření koronaviru? Jak podnikat poté? Jaké finanční i nefinanční podpůrné nástroje stát nyní nabízí? Jaké další dotace jsou ještě k dispozici?


Lékařům pomůže „Hradecký štít“ vytištěný na 3D tiskárně

25.3.2020 TZ

Nedostatek ochranných prostředků pro ordinující lékaře v době pandemie nového typu koronaviru zvedl v Česku nebývalou vlnu solidarity projevující se zejména hromadným šitím roušek. V Hradci Králové vedla situace k unikátnímu spojení hned pěti institucí a výrobě provizorních ochranných štítů na obličeje pro lékaře, zdravotníky nebo třeba pracovníky v sociálních službách. Vše za pomoci 3D tiskáren.


Aktuální informace k provozu TC HK

16.3.2020

Na základě aktuální situace a všech platných nařízení bychom vás rádi informovali o některých opatřeních, která budou v TC HK platná od pondělí 16. 3.


Startuje 10. ročník T-Mobile Rozjezdů

5.2.2020

I v letošním roce je TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové partnerem soutěže T-Mobile Rozjezdy. Svůj podnikatelský nápad můžete přihlásit do 24. února. Pro všechny finalisty jsou připraveny ceny v celkové výši přes 3,25 milionu korun.


Jarní kurzy pro děti

3.2.2020

Na jaro jsme si pro vaše ratolesti opět připravili oblíbené kurzy robotiky a základů programování.


Proběhlo slavnostní finále kurzu Podnikání v praxi

20.12.2019 PvP

Ve čtrvtek 19. prosince se v Aule Univerzity Hradec Králové uskutečnilo soutěžní finále kurzu Podnikání v praxi pro středí školy, které pořádá TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové za podpory Královéhradeckého kraje.


Zapojte se do mapování české startupové scény

21.11.2019

Zapojte se do vytváření reportu, který systematicky podchytí informace o vývoji startupového prostředí v Česku.


Aktuální výzvy CzechMatch a CzechDemo

7.11.2019

Zajímá vás USA a podnikání v New Yorku? A co Velká Británie a Londýn? Zkuste týdenní akcelerační program CzechMatch.


Návštěva generálního ředitele Agentury CzechInvest

11.10.2019

Ve čtvrtek 10. října navštívil Hradec Králové generální ředitel Agentury CzechInvest Patrik Reichl. V rámci návštěvy zavítal i na královéhradecké letiště, kde mu byl představen elektroletoun Pure-Flight a řešila se další témata spojená s celkovým rozvojem zóny letiště.


Pátá FuckUp Night plná inspirativních přešlapů

10.10.2019

Prohlédněte si fotky z páté hradecké FuckUp Night, která proběhla 9. října v Bio Central. Těšíme se na další inspirativní setkání!