Aktuality

Otevírací doba mezi svátky

22.12.2021

Otevírací doba mezi svátky.


Asistenční a kreativní vouchery

17.12.2021

Královéhradecký kraj vyhlašuje v rámci v rámci projektu "Smart akcelerátor Královéhradeckého kraje II" nové dotační tituly.


Digitální transformace 2021

14.11.2021

Přijďte se seznámit s novinkami z oblasti evropských projektů kaskádového financování na podporu implementace digitálních inovací.


Šestá FuckUp Night míří do Hradce Králové

11.10.2021

Šestá hradecká FuckUp Night je tady! O svých selháních promluví Tomáš Šebek (chirurg Lékařů bez hranic, podnikatel), Jakub Erler (hospodář), Jiří Kastner (manažerský psycholog) a Zuzana Habáňová (slepá cestovatelka).


Konference: Rozsviťme vědu a inovace v Královévědeckém kraji

6.9.2021

Platforma +inovace vás zve na konferenci u příležitosti startu marketingové kampaně na podporu vědy, výzkumu a inovací v KrálovéVědeckém kraji.


TECHNOLOGICKÉ CENTRUM se stalo certifikovaným členem EBN

12.8.2021 TZ

Technologické centrum Hradec Králové úspěšně prošlo certifikací mezinárodní sítě inovačních center EBN. Na základě certifikačního procesu získalo TC HK na dobu pěti let status EU|BIC a zařadilo se mezi další evropská podnikatelská a inovační centra certifikovaná Evropskou komisí.


Roundtable se startupy

9.8.2021

Máte vlastní startup nebo o podnikání zatím přemýšlíte? Přijďte na startupové setkání TC HK.


Digitální léto v TC HK

29.6.2021

Naučte se přes léto něco nového. Vyberte si z naší nabídky seminářů, workshopů a kurzů pro děti i dospělé.


Hledáme nové podnikatelské nápady

18.5.2021

Podnikatelský inkubátor TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové spustil další kolo přijímání přihlášek. Do inkubátoru se mohou hlásit startupy a projekty z Královéhradeckého kraje. Uzávěrka přihlášek je 31. května.


Kurzy Podnikání v praxi na SŠ

10.5.2021

V dubnu jsme úspěšně spustili další kurzy v projektu Podnikání v praxi na středních školách, který  pořádá TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové v rámci implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji II.