Aktuality

Zářijová akce: První vstup do coworkingu zdarma

10.9.2020 coworking

Hledáte místo na práci a vlastní kancelář se vám nevyplatí? Vyzkoušejte náš plně vybavený coworkingový prostor. V září máte první vstup zdarma!


Startuje 5. ročník Soutěž & Podnikej

2.7.2020

Odstartoval 5. ročník podnikatelské soutěže Soutěž & Podnikej pro středoškoláky, kteří mohou od 1.7. podávat přihlášky do soutěže.  Vítěze čeká obchodní cesta do Chicaga!


Digitální transformace 2020

9.6.2020

Aktuálním trendům v oblasti digitálních inovací s prvky Průmyslu 4.0. se věnovala konference Digitální transformace 2020, která se uskutečnila 9. června v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec Králové.


Trilab představil nový typ ochranného štítu

15.4.2020

Společnost TRILAB, věnující se primárně 3D tisku, vyvinula a začíná distribuovat zcela nový model ochranného štítu, který překonává štíty tištěné na 3D tiskárnách jak cenou, tak skladností, mírou ochrany, lehkostí i snadností používání. Vývoj štítů probíhá v Česku v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec Králové a díky škálovatelnosti lze vyrobit desítky tisíc kusů denně.


Jaké nástroje finanční podpory nabízí stát podnikatelům?

31.3.2020

Jak podnikat v době šíření koronaviru? Jak podnikat poté? Jaké finanční i nefinanční podpůrné nástroje stát nyní nabízí? Jaké další dotace jsou ještě k dispozici?


Lékařům pomůže „Hradecký štít“ vytištěný na 3D tiskárně

25.3.2020 TZ

Nedostatek ochranných prostředků pro ordinující lékaře v době pandemie nového typu koronaviru zvedl v Česku nebývalou vlnu solidarity projevující se zejména hromadným šitím roušek. V Hradci Králové vedla situace k unikátnímu spojení hned pěti institucí a výrobě provizorních ochranných štítů na obličeje pro lékaře, zdravotníky nebo třeba pracovníky v sociálních službách. Vše za pomoci 3D tiskáren.


Aktuální informace k provozu TC HK

16.3.2020

Na základě aktuální situace a všech platných nařízení bychom vás rádi informovali o některých opatřeních, která budou v TC HK platná od pondělí 16. 3.


Startuje 10. ročník T-Mobile Rozjezdů

5.2.2020

I v letošním roce je TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové partnerem soutěže T-Mobile Rozjezdy. Svůj podnikatelský nápad můžete přihlásit do 24. února. Pro všechny finalisty jsou připraveny ceny v celkové výši přes 3,25 milionu korun.


Jarní kurzy pro děti

3.2.2020

Na jaro jsme si pro vaše ratolesti opět připravili oblíbené kurzy robotiky a základů programování.


Proběhlo slavnostní finále kurzu Podnikání v praxi

20.12.2019 PvP

Ve čtrvtek 19. prosince se v Aule Univerzity Hradec Králové uskutečnilo soutěžní finále kurzu Podnikání v praxi pro středí školy, které pořádá TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové za podpory Královéhradeckého kraje.