Aktuality

Návštěva generálního ředitele Agentury CzechInvest

11.10.2019

Ve čtvrtek 10. října navštívil Hradec Králové generální ředitel Agentury CzechInvest Patrik Reichl. V rámci návštěvy zavítal i na královéhradecké letiště, kde mu byl představen elektroletoun Pure-Flight a řešila se další témata spojená s celkovým rozvojem zóny letiště.


Pátá FuckUp Night plná inspirativních přešlapů

10.10.2019

Prohlédněte si fotky z páté hradecké FuckUp Night, která proběhla 9. října v Bio Central. Těšíme se na další inspirativní setkání!


TECHNOLOGICKÉ CENTRUM se stalo akreditovaným vědeckotechnickým parkem

25.9.2019

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové získalo osvědčení o akreditaci v rámci 14. etapy akreditace VTP v České republice. Osvědčení o akreditaci převzal ředitel TC HK Ondřej Zezulák z rukou Pavla Švejdy, prezidenta SVTP, na konferenci Fórum výzkumu a inovací Královéhradeckého kraje, která se konala 24. září 2019.


Naše startupy se představily na Future Port Prague

12.9.2019

Bunda, která ochrání při útoku nožem, chytrý stojan na kola i online revizní systém. Tři projekty, které prošly podnikatelským inkubátorem TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové, se spolu s ním představily na letošním Future Port Prague.


4. ročník Soutěž a podnikej

30.8.2019

Od 1. září startuje registrace do Soutěž a Podnikej - soutěže pro studenty středních škol z České republiky.


H2020: Inteligentní, ekologická a integrovaná doprava

21.8.2019

Zveme vás na národní informační den Aktuální výzvy programu H 2020 na rok 2020 – inteligentní, ekologická a integrovaná doprava, který se uskuteční dne 5.9.2019 v budově Technologického centra Akademie věd ČR.


Ultralight na elektrický pohon se představil na letišti

7.8.2019 TZ

V pondělí 6. srpna se na hradeckém letišti poprvé představil sportovní letoun poháněný pouze elektřinou. Model ΦNIX ultralehkého letadla pochází z dílny konstruktéra Martina Štěpánka a do Hradce Králové s ním přiletěl Zdeněk Němec, ředitel projektu Pure Flight.


Rok digitálního podnikání

3.6.2019

Prohlédněte si aktuální číslo zpravodaje Rok digitálního podnikání, který se věnuje digitalizaci výroby u malých a středních podniků.


Otevíráme sdílený kreativní prostor digiLAB

23.5.2019

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové otevřelo digiLAB, nový coworkingový prostor určený grafikům, animátorům, tvůrcům videí i nadšencům do 3D tisku.


Projekty z našeho podnikatelského inkubátoru bodovaly v Rozjezdech

18.4.2019 TZ

První a druhou příčku v regionálním kole soutěže T-Mobile Rozjezdy obsadily projekty z podnikatelského inkubátoru TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové.