Zapojili jsme se do projektu rozvoje digitálních kompetencí "Jsem v kurzu" 2. 12. 2023

Zapojili jsme se do projektu rozvoje digitálních kompetencí "Jsem v kurzu"

Rozvoj digitálních kompetencí vnímáme jako důležitý vklad do budoucnosti, proto jsme se rozhodli rozšířit naše aktivity v oblasti technického vzdělávání a vytvořit vlastní kurzy do projektu Ministerstva práce a sociálních věcí / Úřadu práce - www.jsemvkurzu.cz.

Cílem aktivity je poskytnout všem zájemcům o digitální technologie prostor pro získávání nových dovedností. Vyhledávat je možné ve stovkách prakticky orientovaných kurzů, na které je možné ze strany Úřadu práce získat dotaci až 82% kurzovného, resp. 50 000 Kč v průběhu tří let. TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové nyní vypsalo 3 kurzy, zaměrující se na využívání umělé inteligence v každodenní praxi, základy energetického managementu a kurz na využívání businessových aplikací určených pro spolupráci, jakými jsou např. Office 365 a jejich alternativy. První kurzy se rozběhnou v lednu příštího roku a nabídku plánujeme postupně rozšiřovat i o témata kybernetické bezpečnosti, průmyslové automatizace, programování, apod. Na naše kurzy se již nyní můžete přihlásit přes aplikaci jsemvkurzu anebo prostřednictvím sekce akcí na našich stránkách, které vás navedou na požadované stránky registrace.

Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny