Workshop: Osobnostní barevná typologie s Pavlem Hrstkou

 • Datum
  29. 2. 2024
  / Čtvrtek /
 • V kolik? 16:00–19:00
 • Datum

  Živá akce

 • Datum
  300,- Kč

Pro všechny

Zjistěte své dominantní rysy pomocí barevné typologie osobnosti. Workshopem vás provede úspěšný podnikatel a zakladatel firmy CityZen, s. r. o. Pavel Hrstka.

Workshop je již plně obsazen!

Osobnostní barevná typologie je model, který rozděluje lidi do čtyř případně tří barevných typů podle jejich dominantních osobnostních rysů.

V rámci školení se dozvíte o jednotlivých osobnostních typech a formou testu i právě váš poměr jednotlivých barev a která je ta vaše dominantní. Znalost svého typu a zařazení lidí ve svém okolí může být užitečným nástrojem pro pochopení sebe i druhých.

Jaké jsou hlavní přínosy osobnostní barevné typologie?

 • Poznat svůj barevný typ Znalost vlastního barevného typu je základem pro pochopení sebe sama a svých silných a slabých stránek. Může nám pomoci lépe porozumět našim vlastním potřebám a preferencím a také nám pomoci dosáhnout našich cílů.
 • Porozumět ostatním Pochopení barevných typů ostatních lidí nám může pomoci lépe komunikovat s nimi a vytvářet s nimi efektivní vztahy. Může nám také pomoci pochopit jejich chování a motivy.
 • Zlepšit sebevědomí Pochopení sebe sama a svých silných a slabých stránek může pomoci zlepšit naše sebevědomí. Může nám také pomoci přijmout sami sebe a být spokojeni se svým životem.

Pro koho je workshop určen? 

Workshop je určen pro širokou skupinu účastníků, kteří jsou zaujati danou tématikou. Například podnikatelé či pracovníci v oblasti lidských zdrojů mohou prostřednictvím této metody snadno zjistit, na jakou pracovní pozici se daný zaměstnanec hodí, v čem vyniká a jaké jsou jeho silné stránky. Osobnostní barevná typologie tak nabízí široké spektrum využití pro různé profesní oblasti.

 • Workshop je naplánován od 16:00 do 19:00 hodin. Účastníky žádáme, aby brali v úvahu časovou rezervu pro případnou následnou diskuzi.
 • Cena workshopu je 300,- Kč, vstupenku zakoupíte kliknutím na "Zaregistrujte se"

Akcí vás provede:

Pavel Hrstka

Pavel Hrstka

zakladatel firmy CityZen, s.r.o.

PavelHrska je úspěšný podnikatel, vybudoval Lékárnu.cz a Mojelekarna.sk, obchodní ředitel eBrána.cz, zakladatel firmy CityZen, která se stala startupem roku 2019, podnikatel roku Pardubického kraje, Přednáší na univerzitách a středních školách, točí podcasty, zaujal Honzu Dědka, takže si užil 7 pádů Honzy Dědka. Jeho životní hodnoty mají zkratku DOORS - Důvěra, Odpovědnost, Otevřenost, Respekt a Seberealizace. 

Not loaded
Kontakt
Spojte se s námi
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny