Workshop: Data jako základ firemního řízení

 • Datum
  14. 5. 2024
  / Úterý /
 • V kolik? 17:00–19:00
 • Datum

  Živá akce

 • Datum
  200,-

Startup

Potýkáte se s přebytkem dat nebo naopak s jejich nedostatkem. Váháte, jak data efektivně kategorizovat nebo jaký informační systém by pro vás byl ten pravý? Naučte se transformovat vaše firemní data a získejte cenné rady pro efektivní řízení nákladů.

Co se dozvíte:

 • Naučíme vás, jak transformovat data na informace, které pro vás budou skutečně relevantní.
 • Podíváme se na význam kvality informací a způsoby, jak zajistit, aby informace, které fyzicky vlastníte, byly v souladu s daty ve vašem informačním systému – a to vždy v pravý čas.
 • Poradíme vám, jak vybírat informační systémy a aplikace, které vám nejen ušetří práci, ale také zefektivní váš podnik.
 • Představíme vám praktické příklady zavedení podnikových systémů a jejich přínosy.

Pro koho je workshop určen:

Jestliže vlastníte malý či střední podnik, jste živnostníkem nebo stojíte na začátku svého start-upu a setkáváte se s výzvami v oblasti řízení nákladů, tento workshop je připraven právě pro vás.

Co je cílem:

Naším cílem je poskytnout účastníkům cenné rady a návrhy pro efektivní řízení nákladů, ukázat jim, jak mohou udržet svou firmu ziskovou a podnikat s radostí a bez zbytečných starostí.

Akcí vás provede:

Simona Bidlová

Simona Bidlová

Jednatelka společnosti INOVACE DO FIREM s.r.o.

Navrhuje a zavádí ve společnostech potřebné změny pro stabilizaci nebo jejich růst na trhu.  Ve své 18leté praxi využívá zkušenosti získané na technických a manažerských pozicích v automobilovém průmyslu. Lean management / štíhlou výrobu ve firmách zavádí od roku 2012. Specializuje se na nastavení dlouhodobých cílů společnosti, řešení krizí, projektové a procesní řízení. Pomáhá s automatizací procesů, digitalizací administrativy a nastavením inovačních procesů. Snižuje firemní provozní náklady revizí kalkulací nákladů, stanovením cen a zaváděním systematických úsporných opatření. Spolupracuje s výrobními firmami, službami, státním a neziskovým sektorem. Je certifikovaným Kaizen manažerem a interním auditorem norem ISO / IATF.

Not loaded
Koupit vstupenku
Kontakt
Chci na akci
Spojte se s námi
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny