09

Duben
2024

Seminář: Battery value chain jako příležitost

 • Datum
  9. 4. 2024
  / Úterý /
 • V kolik? 9:00–15:00
 • Datum

  Živá akce

 • Datum
  Po registraci zdarma

Pro všechny

Rádi byste se dozvěděli více o hodnotovém řetězci spojeném s výrobou a recyklací akumulátorů včetně technologií, které se pro výrobu používají? Připojte se k nám a přijďte si poslechnout zajímavé přednášky od klíčových hráčů na trhu, nebude chybět ani networking.

Zveme vás již na 3. seminář Battery value chain jako příležitost, který v rámci projektu Technologická inkubace pořádá Agentura CzechInvest, Český Bateriový Klastr a Technologické Centrum Hradec Králové.

Na tomto semináři se dozvíte více o hodnotovém řetězci spojeném s výrobou a recyklací akumulátorů a jednotlivých jejich částí, včetně technologií, které se pro výrobu používají. 

 • Věděli jste, cca 1/5 startupů v programu Technologické inkubace pochází z vědeckovýzkumného prostředí?
 • Pracujete na inovativním řešení, které má komerční potenciál? 

Na semináři budou také probíhat konzultace projektů z univerzitního, ale i firemního prostředí na tematické okruhy z Technologické inkubaceBudou zde přítomni konzultanti z pre-inkubačního týmu, kteří s Vámi rádi proberou Vaše dotazy ohledně připravenosti vašeho projektu na podporu.

Využijte jedinečnou příležitost a přidejte se k nám, získejte potřebné informace a podporu vašeho projektu.

Seminář je otevřený veřejnosti. 

Zajistěte si své místo na semináři, kapacita sálu je omezena na 50 míst. 

Not loaded
Kontakt
Spojte se s námi
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny