14

Březen
2024

Konzultační den: Vše, co je dobré vědět o fotovoltaikách a jejich využití

 • Datum
  14. 3. 2024
  / Čtvrtek /
 • V kolik? 9:00–12:00
 • Datum

  Konzultace

 • Datum
  Zdarma

Environment

Individuální konzultace k FVE s odbornou konzultantkou pro OZE Michaelou Majerčákovou.

Uvažujete o pořízení fotovoltaické elektrárny pro Váš dům či firmu, ale nevíte, zda je právě pro Vás vhodná?

Přijďte na konzultační den, kde vám vysvětlíme, jak se správně orientovat v problematice FVE, poskytneme rady ohledně aktuálních možnosti dotací a v kostce Vás seznámíme s celým procesem pořízení FVE.

 • Konzultace jsou hodinové a probíhají individuálně, časový harmonogram je pouze orientační, jednotlivé časy jsou se zájemci o konzultaci sjednány vždy po předešlé dohodě.

Akcí vás provede:

Michaela Majerčáková

Michaela Majerčáková

odborný konzultant pro OZE

Ve světě energetiky se Michaela pohybuje od roku 2011. Díky dlouholeté praxi, zejména ve společnostech ČEZ a ČEZ Esco se orientuje jak v komoditních energiích, tak i v nekomoditních produktech. V posledních letech se Michaela zaměřovala především na oblast obnovitelných zdrojů energie, zejména pak na využití solární energie a na problematiku fotovoltaických elektráren - což jsou témata, kterým se nyní věnuje i v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec Králové.

Not loaded
Zaregistrujte se
Kontakt
Spojte se s námi
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny