FuckUp Night Hradec Králové Vol. VII

 • Datum
  5. 12. 2023
  / Úterý /
 • V kolik? 18:00–19:45
 • Datum

  Živá akce

 • Datum
  150,- Kč

Pro všechny

FuckUp Night Hradec Králové. Jedinečný večer, kde známí lidé, kteří vybudovali úspěšné firmy budou mluvit, ne o tom, co se jim povedlo, ale právě o tom, co se jim v jejich profesním životě nepovedlo. 

FuckUp Nights je série pravidelných setkání. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

FuckUp Night Hradec Králové vol. VII

 • Kdy: 5.12. od 18.00 hod.
 • Kde: Bio Centrál, tř. Karla IV. 774, 500 02 Hradec Králové 2
 • Vstupné 150,-

Kdo se s vámi letos podělí o své FuckUpy?

Pavel Hrstka (CityZen)

Dalším speakerem je Pavel Hrstka. Pavel je úspěšný podnikatel, vybudoval Lékárnu.cz a Mojelekarna.sk, obchodní ředitel eBrána.cz, zakladatel firmy CityZen, která se stala startupem roku 2019, podnikatel roku Pardubického kraje, Přednáší na univerzitách a středních školách, točí podcasty, zaujal Honzu Dědka, takže si užil 7 pádů Honzy Dědka, je tak trochu extrémista a milovník sportu – potápí se, hraje golf, volejbal, vášnivý biker, horolezec a včelař. Jeho životní hodnoty mají zkratku DOORS - Důvěra, Odpovědnost, Otevřenost, Respekt a Seberealizace. 

Říká: „Dělej věci na 120% nebo se na to vyser.

 

Miroslav Hlubuček (Česká louka - microgreens)

O svoje fuckupy se s vámi podělí Míra Hluboček – Česká louka microgreens. Míra se svou rodinou žije ve Vysoké na Labem, nedaleko Hradce Králové. Aktuálně je plně zaměstnán vlastním podnikatelským projektem zaměřeným na ekologickou výrobu potravin ve městě. Do loňského léta pracoval 25 let pro 2 nadnárodní obchodní řetězce. V různých manažerských pozicích a na různých úrovních prodejního řetězce. Z toho 5 let na mezinárodní úrovni. Vždycky si přál vybudovat vlastní firmu. Chvíli před „padesátkou“ se rozhodl v profesním životě pro zásadní změnu. Začal naplňovat svůj sen o podnikání, kde bude mít vše „od začátku do konce“ ve vlastních rukách, a hlavně smyslem bude prospěch životnímu prostředí a pozitivní vliv na kvalitu života. Volba padla na zřízení městské „ indoor vertikální farmy“, produkci microgreens a uvádění těchto novinek na trh.
 

Za největší „devizu“ považuje neskutečnou podporu celé své rodiny, včetně plného zapojení manželky do provozu pěstírny a prodeje. Výrazně pomáhají i obě dcery. Míra se s vámi podělí o situace, které přináší přechod z korporátního prostředí do světa soukromého podnikání a v neposlední řadě intenzivní zapojení vlastní rodiny se podělí na „Fuck up night“.

 

Tomáš Vrbický (NOHO)

Na letošní Fuck Up Night se za námi zastaví Ing. Tomáš Vrbický, zakladatel NOHO. Tomáš zkoušel být „běžným absolventem VŠE“, ale jak říká: „nějak to nedopadlo“. Od práce ve školce sklouznul k developmentu a založil NOHO, partu firem, které řeší udržitelnost bydlení v celé její šíři. Začali banálně, výstavbou pasivních domů, a protože každé „nejde“ je pro ně jen další výzvou, přes oživování pozapomenutých lokalit a stavbu bytových domů včetně občanské vybavenosti se nakonec přistihli, že řeší i udržitelnou komunitní energetiku.

„I stavebnictví a developement jde dělat s human centred design přístupem. A dokonce i cihly a beton mohou mít svůj duchovní přesah.“

Jsou blázni? Rozhodně ano.

 

Radovan Haluza (Generi Biotech)

Dalším řečníkem, který se s vámi podělí o svoje Fuckupy je Dr. Radovan Haluza, Ph.D. Radovan je CEO ve firmě GENERI BIOTECH, která byla založena v roce 1995 původně na výrobu oligonukleotidů. Od roku 1987 se věnuje molekulární genetice. Dnes je GENERI BIOTECH společností o 52 full-time lidech, jak Radovan říká: „My oba, Baťa a já, říkáme spolupracovníci.“ Zaměření stále ve stejném směru a za posledních 12 let se profilovalo na vývoj a výrobu in vitro diagnostiky a life sciences produktů.

Citát, který Radovana oslovuje:
„A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.“
Winston Churchill

Pro FuckUp night má Radovan vlastní citát: „Úspěch se někdy rodí z neúspěchu.“ nebo taky: „Neúspěch je sirotkem, zatímco úspěch mívá mnoho otců.“

 

Bude to stát za to!

 • Lístky na FuckUp Night zakoupíte kliknutím na tlačítko "Zaregistrujte se"
Not loaded
Kontakt
Spojte se s námi
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny