Zajímá mě energetika v podnikání

Výborně, nás také! Témata obnovitelných zdrojů energie, inovace a čisté technologie, společně s procesy snižování uhlíkové stopy či ESG jsou oblastmi, které jsme právě začali rozvíjet. Víme, že se jedná o trendy, technologie a legislativu, které již významným způsobem začínají ovlivňovat prakticky všechny oblasti podnikání. TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové vám proto bude nablízku i zde.

Energetický hub TC HK

Energetický hub vnímáme jako místo, kde se setkávají znalosti akademického sektoru, praktické zkušenosti firem, inovace startupů, financování bank a investorů, dotační podpora veřejné správy a podnikatelské či projektové příležitosti, které všechny uvedené skupiny nabízejí. 

Semináře, přednášky, výměna zkušeností

Jedním z námi definovaných cílů je soustředit relevantní informace na jednom místě a ve srozumitelné podobě je předávat našim klientům. K tomu slouží právě naše vzdělávací akce, stejně jako poradenské a konzultační aktivity. Na našich internetových stránkách pravidelně vypisujeme řadu zajímavých akcí, které rozšíří vaše znalosti, představí vám nové trendy i konkrétní technologie, prostřednictvím kterých se vaše podnikání může stát ekologištějším, ale i finančně efektivnějším.

Poradenství k dotačním titulům pro podnikatele

Naši konzultanti jsou připraveni s vámi konzultovat vaše záměry ve vztahu k dotačním titulům. Nenabízíme vám zpracování ani administraci žádosti, na to nejsme kapacitně vybaveni, ale probereme s vámi vaše představy a poradíme vám, jak nejlépe dojdete k jejich naplnění. Ve spolupráci s Agenturou API, která je zasídlena u nás v budově, vám pak dokážeme podrobněji představit i vypsané výzvy a dotační tituly, které cílí na podniky a úspory energie.

ESG reporting

Proces snižování uhlíkové stopy (dekarbonizace) se bude již v blízké budoucnosti týkat řady malých a středních podniků, které budou vystupovat jako dodavatelé korporátních zákazníků, stejně jako firem, které budou vyžadovat financování bank, dotačních titulů, apod. Akceptace pravidel a interní připravenost řešení bude v mnohých případech rozhodovat o tom, zda bude společnosti dotace přidělena či nikoliv, jak vysokou úrokovou sazbou bude zatížen přijímaný úvěr, nebo zda-li bude firma i nadále součástí dodavatelské struktury svých odběratelů. Tlak na snižování uhlíkové stopy bude významným způsobem ovlivňovat vaše podnikání. Naším úkolem bude vás provést změnami, abyste byli připraveni.

Podpora realizace velkých projektů OZE na území města

Ačkoli sami plánujeme realizovat v Hradci Králové několik projektů zaměřených na obnovitelné zdroje energie, jsme připraveni pomoci i vám. Plánujete-li výstavbu větší FVE elektrárny, zajímáte-li se o komunitní energetiku nebo aktuální záměry města, jsme připraveni s vámi záměry konzultovat a hledat případné synergie nebo podporu, kterou vašim projektům můžeme poskytnout.

 

Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny