Už nějakou dobu podnikám a chci se rozvíjet

V každém podnikání se stává, že se někdy musíte zastavit a rozmyslet se, jak dál. A proto jsme tu my, abychom Vám pomohli s rozhodnutími, které vaše podnikání nastartují do dalších let. Tým našich mentorů je připraven s vámi projít klíčové body vašeho podnikání a podrobně s vámi konzultovat další postup. V rámci služby „Expertního poradenství pro MSP“ vám poskytneme odborné konzultace, společně s našimi partnery z Digitálních inovačních hubů vám pomůžeme v otázkách digitalizace vaší firmy či ochrany před kybernetickými hrozbami, rádi s vámi uspořádáme akce „na klíč“ nebo vám nabídneme moderní zázemí TC HK ke krátkodobým i dlouhodobým pronájmům.

Expertní poradenství

Cílem programu je podpořit inovační aktivity podniků při zavádění strategických změn, optimalizaci firemních procesů, odpovědět na otázky v oblasti duševního vlastnictví nebo transferu technologií. V tuto chvíli nabízíme osm oblastí, v kterých vám jsme plně k dispozici:

Strategické řízení a management inovací

Ochrana práv duševního vlastnictví

Komercializace výsledků výzkumu

Přístup ke kapitálu

Validace podnikatelského modelu

Obchodní a marketingové strategie

Poradenství v oblasti návrhových a konstrukčních procesů

Navazování a rozvíjení výzkumné spolupráce

Kooperace v partnerských sítích a platformách

V rámci našich členství vám můžeme zprostředkovat přístup k zahraničním partnerům, výzkumným organizacím či účast v evropských projektech, zaměřených na pokročilé technologie. Úzce spolupracujeme s digitálními inovačními huby, s jejichž pomocí můžete své technologické projekty dále úspěšně rozvíjet, vzdělávat členy týmu anebo řešit specifická témata, jakými jsou např. kybernetická bezpečnost, optimalizace výroby, apod. 

Digitalizace podniku, kybernetická bezpečnost

Pokud vás zajímají témata jako digitalizace podniku, senzorika a internet věcí, kybernetická bezpečnost a další trendy v oblasti průmyslu 4.0, rádi vám zprostředkujeme kontakt na partnerské organizace, s kterými budete moci rozvíjet své projekty. Intenzivně spolupracujeme s platformou CzechInno, která sdružuje více než 150 organizací, věnujícících se robotice, umělé inteligenci, blockchainu, průmyslové digitalizaci, IoT apod. A pokud se v oblasti teprve rozhlížíte, nevadí. Právě pro vás každý rok v Hradci Králové spolupořádáme konferenci na témata prosazování digitalizace v malých a středních podnicích.

Služby „na klíč“

Chcete pro své zaměstnance nebo obchodní partnery uspořádat něco zajímavého? Kontaktujte nás, společně vymyslíme vhodný obsah pro vzdělávací program nebo třeba pro teambuilding. Stejně tak ale můžete i vy dodat část programu našim akcím, jakými jsou třeba konference, vzdělávací akce nebo dny otevřených dveří. Jsme rádi, když můžeme propojovat etablované podnikatele se začínajícími projekty a spolupracovat na rozvoji inovací v našem regionu.

Kanceláře, konferenční sály

Zkušení podnikatelé mají v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec Králové možnost využívat kanceláře, skladové prostory, konferenční sály a veškerá námi poskytované služby. Je to sice bez cenového zvýhodnění, které mohou využívat pouze projekty přijaté do podnikatelského inkubátoru, i tak se ale jedná o zajímavou nabídku zasídlení v moderní administrativní budově, s možností parkování přímo u objektu. Potřebujete-li rozšířit své podnikání, posunout se do reprezentativních prostor anebo plánujete se svými aktivitami začít fungovat v Hradci Králové, objekt TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové je jednou z možností, kterou by jste při svém rozhodování neměli opomenout!

 

Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny