Chci se dále vzdělávat a profesně rozvíjet

Profesní a odborné vzdělávání vnímáme jako součást každého podnikání. Znát nastupující trendy, umět pracovat s novými technologiemi a dokázat je přenést do svého podnikání se stává stále silnějším aspektem úspěchu. TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové není primárně vzdělávací organizací, nicméně, vybrali jsme několik témat, v kterých bychom rádi našim klientům rozšířili obzory nad rámec standardní podpory, kterou poskytujeme start-upům.

Odborně zaměřené kurzy

Zde se budeme hodně orientovat na oblasti ICT, datové analýzy, umělé inteligence, kybernetické bezpečnosti a průmyslu 4.0, stejně jako na témata rozvoje začínajícího podnikání, energetického managementu a přístupům k udržitelnosti v podnikání. Jednotlivé kurzy budeme průběžně vypisovat a na jejich realizaci budeme spolupracovat s našimi partnery, kteří ve  svých oborech patří mezi skutečné a respektované odborníky s letitou praxí. Všechny kurzy umíme přizpůsobit složení účastníků, čímž maximálně zefektivníme pochopení daných témat. Odborně zaměřené kurzy jsou pořádány ve spolupráci s Minsterstvem práce a sociálních věci www.jsemvkurzu.cz

Naše kurzy

Umělá inteligence pro každodenní využití

Na kurzu, který se bude věnovat umělé inteligenci se dozvíte, co všechno je díky AI možné. Jak AI vznikla a jak se pomalu stává nepostradatelnou součástí našich životů. Kurzem vás provede vynikající lektor a youtuber Mgr. Václav Maněna, Ph.D. a fotografem Mgr. Ing. Petr Kleiner, kteří mají letité zkušenosti s využíváním technologií.

Energetický management v IT: Digitalizace a monitoring toků energie

Přidejte se k našemu kurzu a osvojte si základy v oblasti sběru a digitalizace energetických dat. Naučíte se využívat softwarové nástroje pro efektivní řízení energetického managementu, a to nejen pro firmy, ale i pro širší komunity jako obce či města. Kurz vám přiblíží možnosti dálkových odečtů měřidel, a naučí vás identifikovat úsporná opatření. Navíc se můžete těšit na praktická cvičení s konkrétními aplikacemi. Kurzem vás provede energetická manažerka Statutárního města Hradec Králové Barbora Vaněk Horáčková, MBA.

Veškeré kurzy a postup pro přihlášení naleznete v sekci "vzdělávací akce" přímo ZDE.

Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny