Brain&Breakfast: Hranice, komunikace a vztahy v kontextu hrubnoucí společnosti

 • Datum
  23. 11. 2023
  / Čtvrtek /
 • V kolik? 8:30–10:00
 • Datum

  Živá akce

 • Datum
  Zdarma

Startup

Začněte své ráno trochu jinak a přijďte na streamovanou inspirativní snídani Brain&Breakfast do TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové.

Tentokrát na téma Hranice, komunikace a vztahy v kontextu hrubnoucí společnosti s Lindou Štucbartovou, členkou Výkonné rady Česko-izraelské smíšené komory, kde vede sekci Věda, výzkum a inovace.

Linda se bude zabývat otázkou narůstající agresivity ve společnosti v souvislosti s pandemií, válkou na Ukrajině a energetickou krizí a její prevencí v podobě vzdělávání tzv. konceptem Empowerment Self Defense, který je již rozšířený v 80 zemích světa a tím, co nového může přinést jednotlivcům, firmám a společnosti v ČR.

Kdo je Linda Štucbartová?

Linda Štucbartová je členkou Výkonné rady Česko-izraelské smíšené komory, kde vede sekci Věda, výzkum a inovace. Jejím nejnovějším projektem je šíření unikátního konceptu Sebeobrana pro všechny, za který získala ocenění Srdcař roku hl. Města Prahy 2022, nominaci na Ženu roku 2022 a skončila v semifinále cen SDGs Asociace společenské odpovědnosti. Letos je nominována na cenu Diversity Role model regionu CEE.
Současně se věnuje aktivitám ve firmě Diversio, která propojuje komerční a akademickou sféru. Realizovala projekty např. Women in Tech nebo společně s NF Neuron programy pro mladé vědce v Izraeli. Ve své praxi doposud pracovala více než tisícovkou leaderů z regionu CEE v rámci dlouhodobých transformačních programů. Působí v Radě pro komercionalizaci Univerzity Karlovy a je hodnotitelkou Technologické agentury. Její vášní je psaní, napsala knihu Velvyslanci i bez diplomatického pasu a více než 300 rozhovorů s předními osobnostmi pro časopis Czech and Slovak Leaders Magazine.

 • Inspirativní snídani Brain&Breakfast budeme streamovat v TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové – Piletická 486/19 – letiště, 503 41.
 • Přihlásit se můžete pomocí formuláře níže. 
Not loaded
Kontakt
Spojte se s námi
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny