Uspořádali jsme již sedmou FuckUp Night Hradec Králové 8. 12. 2023

Uspořádali jsme již sedmou FuckUp Night Hradec Králové

Přímo na Mikuláše 5. prosince se v Biu Centrál v Hradci Králové konal již sedmý večer věnovaný neúspěchům - FuckUp Night.

Toto nekonvenční setkání přineslo na světlo nezdary úspěšných podnikatelů, kteří otevřeně sdíleli své "fuckupy" neboli neúspěchy. FuckUp Night je koncept, který si získal širokou popularitu. Cílem setkání je nejen oslavit odvahu podnikatelů sdílet své příběhy, ale také představit neúspěch jako přirozenou součást našich životů. Bio Centrál se tak na jeden večer proměnilo v otevřený prostor pro sdílení zkušeností, kde se neúspěch nestal tabu, ale spíše inspirací.

Poděkování patří všem, kteří se na akci podíleli, CIRI – Centrum investi, rozvoje a inovací a Bio Centrál za podporu a spolupráci, speakerům za otevřené sdílení jejich příběhů a hlavně všem návštěvníkům.

Not loaded
Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny