Úspěšné zakončení série workshopů o podnikání Byznystarter 2023 1. 12. 2023

Úspěšné zakončení série workshopů o podnikání Byznystarter 2023

Série workshopů o podnikání Byznystarter 2023 byla zakončena praktickým kurzem Byznystarter weekend, který se uskutečnil v příjemném prostředí kavárny Mooney Café & Bar na Velkém náměstí v Hradci Králové.

 Účastníci strávili intenzivní víkend prací na svých podnikatelských projektech a v závěru prezentovali své nápady před odbornou porotou. Účastníci ocenili nejen kvalitu lektorů a odborné poroty, ale také příjemné prostředí kavárny Mooney Café, které přispělo ke skvělé atmosféře celé akce. Díky výborně zpracovaným prezentacím a zajímavým projektům, účastníci navázali nové spolupráce s profesionály z oboru. Děkujeme všem účastníkům akce za jejich aktivní účast, lektorům za odborné vedení a odborné porotě za poskytnutí cenné zpětné vazby. Velký dík patří také kavárně Mooney Café za skvělý catering a příjemné prostředí, které přispělo k úspěchu celé akce.

Série workshopů Byznystarter 2023 přinesla nejen vzdělávací hodnotu, ale také prostor pro budování sítě kontaktů a nových obchodních příležitostí.

Ještě jednou všem účastníkům děkujeme a těšíme se na další ročník!

 

Not loaded
Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny