TECHNOLOGICKÉ CENTRUM naplnili nadšení začínající podnikatelé 16. 11. 2023

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM naplnili nadšení začínající podnikatelé

V průběhu celého víkendu se TECHNOLOGICKÉ CENTRUM proměnilo v oázu pro začínající podnikatele, kteří přišli hledat znalosti, inspiraci a příležitosti pro rozvoj svých podnikatelských projektů v rámci akce BYZNYSTARTER 2023.

Od pátku do neděle zde probíhala Byzynstarter akademie – přednášky o podnikání s lektory a profesionály z oboru jako Pavel Hrstka (CityZen), Jiří Langer (Agentura Realnees), Jana Hodačová (Cautela s.r.o.) a další. Přednášky byly koncipovány tak, aby účastníci získali co nejvíce teoretických znalostí pro rozvoj svého podnikání.  

Všem zúčastněným patří velké díky!

Byznystarter akademií, to ale nekončí, máme pro vás ještě jeden víkendový blok ze série workshopů o podnikání BYZNYSTARTER 2023, a to je Byzynstarter weekend, jehož podstatou již není teorie, ale praxe. Během tohoto praktického víkendu, budete na základě vlastní zkušenosti s mentory upravovat své podnikatelské záměry a plány. Získáte zpětnou vazbu od potenciálních zákazníků a reálnou představu o životaschopnosti vašeho podnikatelského nápadu – produktu/služby. Byznystarter weekend je součástí přípravy na reálné podnikání a má vás naučit především to, jak nápad formovat na základě zákaznické zkušenosti – ideálně ještě dříve, než vstoupíte na trh.

Akce je zdarma a je pro všechny, kdo mají zájem o podnikání.

Více informací a přihlášení najdete na www.byzynstarter.cz

Not loaded
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny