Ředitel TC HK Ondřej Zezulák byl znovu zvolen do výboru SVTP 7. 2. 2024

Ředitel TC HK Ondřej Zezulák byl znovu zvolen do výboru SVTP

Ve středu 7. února 2024 se na Novotného lávce v Praze konalo XXXIV. jednání valné hromady Společnosti vědeckotechnických parků ČR, z.s., jehož součástí byla i volba prezidenta společnosti a členů výboru organizace.

Jednání Valné hromady otevřel Doc. Ing. Pavel Švejda, CSc.,FEng. prezentací o Národní síti VTP v ČR, kde zdůraznil 16. průběžnou etapu akreditace a poskytl informace o nově akreditovaných VTP v ČR. Dále předal akreditační diplom zástupci BIC Plzeň a oznámil nadcházející poradu ředitelů VTP, která se bude konat 6. června 2024 v Šumperku. Před samotnou volbou prezidenta a členů výboru SVTP byly též přítomní zástupci seznámeni s rozpočtem organizace a byly diskutovány hlavní cíle a úkoly pro nadcházející období.

V následné volbě post prezidenta SVTP na další funkční období obhájil Doc. Ing. Pavel Švejda, CSc.,FEng. Členem výboru za Královéhradecký kraj se opět stal ředitel Technologického centra Hradec Králové - Ing. Ondřej Zezulák. 

Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny