FACKAP Hradec Králové vol. I přilákala do Bio Central přes 100 diváků 25. 4. 2024

FACKAP Hradec Králové vol. I přilákala do Bio Central přes 100 diváků

V hradeckém kině Bio Central se uskutečnila úplně první akce FACKAP. Tento netradiční koncept akce je zaměřen na sdílení byznysových i životních nezdarů, tzv. "fackapů", které jsou nakonec zdrojem pozitivních změn.

Své zkušenosti sdíleli zakladatel firmy Sens – výrobce cvrččích potravin Daniel Vach, someliérka olivových olejů Eva Blahůtová, tvůrce erotických a kontroverzních omalovánek pro dospělé Tomáš Horych a fotograf, výherce Czech Press Photo, Petr Kleiner.

FACKAP volně navazuje na úspěšnou sérii akcí FuckUp Nights, která se v Hradci Králové již konala sedmkrát. V letošním roce jsme tuto akci ve spolupráci s krajskou organizací CIRI představili trochu v jiném kabátě, a to pod názvem FACKAP.

„Cílem akce FACKAP je přivést do Hradce Králové zcela netradiční typ události. Je nám všem jasné, že život nemusí být vždy idylický. Každý neúspěch nám však může nabídnout cenné lekce, inspiraci a příležitost naučit se přistupovat k podnikatelským nezdarům s nadhledem. Cesta k úspěchu obvykle zahrnuje pár škobrtnutí – a právě ty nám umožňují se dále rozvíjet. Velký zájem i pozitivní ohlasy diváků nás potěšily, a proto plánujeme akci FACKAP zopakovat na podzim znovu, opět se zajímavými hosty a neotřelými přednáškami na téma životních a byznysových selhání,“ dodal Ondřej Zezulák, ředitel TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové.

Na další FACKAP se můžete těšit 5.11., speakery budeme postupně zveřejňovat. Více informací najdete na našich webových stránkách v sekci "Vzdělávací akce."

Not loaded
Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny