Odstartoval příjem přihlášek do soutěže Creative Business Cup 2024 12. 12. 2023

Odstartoval příjem přihlášek do soutěže Creative Business Cup 2024

Nezisková organizace Creative Business Network, která se zabývá podporou startupů odstartovala příjem přihlášek do soutěže Creative Business Cup 2024.

Creative Business Cup 2024. pdf

4531 kB

Mezinárodní soutěž Creative Business Cup je otevřena všem startupům z kreativního průmyslu, a to ať už se věnují designu, módě, architektuře, digitálním hrám, softwaru, gastronomii, filmu, knihám, tisku či reklamě, rozhlasu nebo hudbě. Nejdůležitějšími kritérii soutěže jsou lidský talent, kreativita a inovace. 

A co můžete účastí v soutěži získat? 

  • Příležitost utkat se o účast na globálním finále Creative Business Cup v Kodani 
  • Propojení se startupy a investory nejen z ČR, ale i z celého světa 
  • Usnadnění přístupu ke kapitálu 
  • Zpětnou vazbu od investorů a expertů z oboru 
  • Sebeprezentaci na globální úrovni a zvýšení povědomí o své společnosti 

Do soutěže se lze hlásit až do 10. ledna 2024, pomocí odkazu na webu agentury CzechInvest nebo přes stránky Creative Business Cup.  

Z podaných přihlášek odborná porota vybere 10 finalistů, kteří se v březnu 2024 utkají o umístění v národním finále. Slavnostní finálový večer proběhne tentokrát na severu, v Liberci. Vítěz národního kola pak bude kreativitu hájit ještě severněji, na globálním finále v Kodani.

Podrobnější informace k soutěži naleznete zde: Creative Business Cup 2024

 

Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny