Otvíráme příjem žádostí do podnikatelského inkubátoru 2024 18. 1. 2024

Otvíráme příjem žádostí do podnikatelského inkubátoru 2024

Rozbíháme nový program na podporu inovativních startupů a začínajících podnikatelů! Z celkové dotace 2,1 milionu Kč plánujeme podpořit v letošním roce až čtrnáct nadějných projektů a společností. Buďte jednou z nich!

Program Expertní poradenské služby je podpořen dotačním titulem Národního plánu obnovy - Digitální ekonomika a společnost, inovativní start-upy a nové technologie, v Cíli Podpora podnikavosti, podnikání a inovativních firem. Uvedený program v nabídce podpůrných aktivit TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové v roce 2024 nahradí stávající program Podnikatelského inkubátoru, kdy jak věříme, svým zaměřením a atraktivními podmínkami  dokáže oslovit i firmy v pokročilejších fázích vývoje, než tomu bylo v případě podnikatelského inkubátoru. 

A co mohou podpořené projekty získat? Ve fázi inkubace plánujeme podpořit až deset projektů, kterým bude poskytnuto poradenství v celkové hodnotě 90 tisíc korun, zaměřené především na precizování podnikatelských plánů, jejich revize, hledání přidané hodnoty pro zákazníka apod. Zkrátka, v této části budou naši mentoři k dispozici všem, kdo stojí na začátku podnikání a plánují se svými produkty nebo službami vstoupit na trh.

V navazující části programu – ve fázi akcelerace - pak plánujeme podpořit čtyři projekty, které mohou získat expertní poradenství v hodnotě 240 tisíc korun, zejména na přípravu a pilotní ověření marketingových strategií, zpracování finančních plánů a analýz, rozvojových strategií, apod. Program právě otvíráme a začínáme přijímat žádosti o podporu.

Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny