Hradecký startovač

Hradecký startovač je každoroční neformální setkání začínajících podnikatelů, studentů a všech nadšenců, které zajímají podnikatelské zkušenosti ostatních a kteří možná i zvažují s podnikáním začít.

Účastníci se dozví zajímavé příběhy úspěšných podnikatelů, vyslechnou si ale i příběhy o neúspěších a o všem dalším, co k podnikání patří.

Pátý ročník konference s podtitulem Podnikejte bez zábran se konal 25. dubna 2018 a do auly Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové přilákal 100 posluchačů. Hosty spojovalo podnikání v oblasti intimity i potýkání se s možnými předsudky, které se k jejich oborům mohou vázat. Svůj podnikatelský příběh představila Kateřina Letáčková s projektem Dámská jízda, nabízejícím domácí párty speciálně pro ženy, vystoupil také hradecký fotograf (nejen aktů) Jarek Plesar a tantrické masáže přiblížila Lenka Laštovičková. V druhé části akce se představilo Intimate Studio Zuzany Kňavové, které nabízí kurzy pole dance, dále pak Sexological Bodyworker Helena Mošnová a a vyvrcholením akce byla přednáška podprsenkové guru Heleny Konarovské.

Podívejte se na video ze Startovače :