Vzdělávání

Pořádáme konference o podnikání pro studenty i širokou veřejnost. Připravujeme vzdělávací kurzy pro školy, státní instituce i firmy. Rádi zajistíme kurz na míru přesně podle Vašich potřeb.

Podnikání v praxi SŠ

Podnikání v praxi SŠ

Už vím proč?

Už vím proč?

Zábavně-vzdělávací program pro žáky prvního a druhého stupně základních škol. Děti nahlédnou pod pokličku různorodých profesí a hravou formou se dozví o věcech nutných k podnikání.

Podnikání v praxi pro VŠ

Podnikání v praxi pro VŠ

Kurz podnikání v praxi pořádáme pro vysokoškolské studenty ve spolupráci s Univerzitou Hradec Králové. Hosté z praxe pomáhají studentům s nastavením procesů ve fiktivních firmách, na nichž si jednotlivci i malé týmy zkouší začátky podnikání.

Brain&Breakfast

Brain&Breakfast

Netradiční formát business setkání. Každý měsíc přinášíme ve spolupráci s královéhradeckým Infocentrem streamovanou snídani s nevšedním tématem i hostem.

Hradecký startovač

Hradecký startovač

Každoroční jarní neformální setkání začínajících podnikatelů, studentů a všech nadšenců, které zajímají podnikatelské zkušenosti ostatních a kteří možná i zvažují s podnikáním začít.

Student Business Forum

Student Business Forum

Konference přibližuje studentům různé oblasti podnikání, případně obory, které s podnikáním souvisejí. Každý rok se konference účastní zajímaví hosté, odborníci z oborů a další lidé, kteří mají k problematice blízko a mohou se podělit o své vlastní zážitky z praxe.

Windows User Group

Windows User Group

WUG je sdružení uživatelů operačního systému Microsoft Windows, které pořádá odborné přednášky o různých technologiích.

Microsoft Imagine Academy

Microsoft Imagine Academy

Microsoft Imagine Academy je celosvětové řešení pro vzdělávání v oblasti IT, které propojuje lektory, studenty a komunity.