Podnikání

Máte zajímavý podnikatelský nápad, rozjíždíte podnikání nebo už máte zavedenou firmu?

Hledáte konferenční prostor, máte zájem o virtuální adresu nebo tematický seminář?

Jsme připraveni Vás podpořit ve všech fázích podnikání.

Podnikatelský inkubátor

Podnikatelský inkubátor

Podnikatelský inkubátor opečovává začínající firmy a podnikatele. Poskytneme vám supervizi, odborné poradenství, pomoc s marketingem, kontakty na investory nebo výhodnější zázemí pro vaši firmu.

Kancelářské prostory

Kancelářské prostory

Klientům nabízíme pronájem kanceláří, zkušebních dílen, laboratoří, konferenční místnosti vybavené moderní prezentační technikou umožňující audio/video konference, možnost parkování, služby správce.

Konferenční sály

Konferenční sály

Nabízíme reprezentativní prostory pro jednání, školení, semináře či konference. Disponujeme kvalitním technickým vybavením a širkou nabídkou doplňkových služeb.

Virtuální sídlo a adresa

Virtuální sídlo a adresa

Virtuální adresa a sídlo společnosti na naší adrese vyřeší složité hledání kancelářských prostor a ušetří čas i peníze. Kvalitní technický servis a zázemí je samozřejmostí.

Konzultační dny

Konzultační dny

Začínajícím podnikatelům nabízíme bezplatnou službu konzultačních dnů s profesionály z různých oborů.

Expertní poradenství

Expertní poradenství

Využijte poradenství na míru přesně podle vašich potřeb. Naše síť expertů z různých oborů pomůže vyřešit konkrétní problém, se kterým se ve vašem podnikání potýkáte.

Workshopy a semináře

Workshopy a semináře

Bezplatné vzdělávací akce pro podnikatele s důrazem na profesní vzdělávání i osobní rozvoj.

Startupová komunita

Startupová komunita

Cenné zkušenosti, rady a kontakty do začátku podnikání. Naše startupová komunita sdružuje začínající podnikatele i lidi se zájmem o podnikání.

FuckUp Night

FuckUp Night

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. V Hradci Králové letos už potřetí!

Nápad mě napad

Nápad mě napad

Soutěž je určena především pro studenty středních a vysokých škol a jejím cílem je podpořit mladé začínající podnikatele a pomoci jim v začátcích podnikání.

Coworking

Coworking

Otevřené pracoviště o ploše 90 m2 mohou využívat jak začínající podnikatelé z Hradce Králové, tak i všichni návštěvníci našeho města, kteří zde potřebují strávit čas produktivním způsobem.

European Enterprise Network

European Enterprise Network

Jsme členem sítě EEN, která pomáhá malým a středním podnikům se vstupem na zahraniční trhy ve více než 60 zemích světa.

PIRI

PIRI

Projekt si klade za cíl posilovat pozici Královéhradeckého kraje jak v rámci České republiky, tak v rámci konkurenceschopnosti na mezinárodní scéně.

Microsoft BizSpark

Microsoft BizSpark

Bezplatné licence pro začínající podnikatele na některé produkty společnosti Microsoft v rámci programu Microsoft BizSpark.