Programy EIT Food Entrepreneurship pro začínající podnikatele 19. 1. 2024

Programy EIT Food Entrepreneurship pro začínající podnikatele

Jste začínající podnikatel, startup či scaleup v oblasti zemědělsko-potravinářských technologií? Přihlaste se do jednoho z programů EIT Food Entrepreneurship.

Programy EIT Food Entrepreneurship, které podporují inovativní výzkumné pracovníky, podnikatele a startupy na každém kroku jejich cesty – od hodnotové nabídky, přes ověření trhu, akceleraci podnikání, ověření technologií až po komerční rozšíření. A do kterých programů EIT Food ENTREPRENEURSHIP se můžete aktuálně přihlásit?

Seedbed Incubator

Šestiměsíční program pro výzkumníky, vědce a začínající podnikatele, kteří chtějí hlouběji porozumět svým zákazníkům a ověřit, zda jejich inovativní nápady a řešení mohou uspět na trhu.

Více informací o programu najdete ZDE.

EIT FOOD Accelerator Network

Akcelerační program, který spojuje zemědělsko-potravinářské startupy s předními partnery, korporacemi a výzkumnými institucemi v tomto odvětví. Nabízí možnost pilotovat své technologie, získat investici nebo nové zákazníky.

Více informací o programu najdete ZDE.

RisingFoodStars

Tento program pro pokročilé startupy umožňuje úspěšným agropotravinářským zemědělsko-potravinářským řešením škálovat na další úroveň.

Více informací o programu najdete ZDE

 

Informace o strategických oblastech pro inovace jsou k dispozici ZDE.

Deadline pro registraci do jednotlivých programů je 19.2. 2024

 

Kontakt
Spojte se s námi
Facebook Instagram Linkedin Email
Další kontakty →

Provozovatelem webu je společnost TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny