FuckUp Night

Občas se něco nepovede každému. Je fajn vědět, že v tom nejste sami a že i z neúspěchu se dá něco získat.

Třetí hradecká FuckUp Night se konala 3. října 2018 v hradeckém Bio Central. O svých selháních promluvili prof. RNDr. Josef Hynek, MBA, Ph.D. – děkan Fakulty informatiky a managementu UHK, Tomáš Lupínek a Pavel Zajíc z Harold Bicycles, psycholog Patrik Procházka a podnikatelka Martina Šmírová.

Co je vlastně FuckUp Night? FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Více na www.fuckupnights.cz

První hradecká FuckUp Night proběhla 4. dubna 2017 v Bio Central a o své ne zrovna pozitivní zkušenosti se podělili Petr Stančík, Anna Marešová, Mark Rieder a Karel Volenec. Pro velký „neúspěch“ jsme se rozhodli akci zopakovat. 30. 10 se proto – opět v Bio Central – uskutečnila FuckUp Night Vol. II. Zážitky předali předseda představenstva basketbalového klubu BK Pardubice a manažer projektu Olympijského parku v Pardubicích Pavel Stara, Vítězslav Zach ze společnosti Garra Relax, fotograf Petr Kleiner a Jaromír Štejnar a Michal Široký s projektem The Wrr.