WUG Days 2018

Akce již proběhla
7.4.2018 09:00 Brno

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci WUG Days 2018, kterou pro Vás pořádá WUG Brno. Jedná se o dvoudenní bezplatnou konferenci, na které vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft. Na 40 odborných prakticky orientovaných přednáškách Vás seznámí, jak s novinkami pro administrátory a vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi. Tato konference je největší bezplatnou konferencí zaměřenou na technologie společnosti Microsoft v České republice a nevíme o tom, že by se letos připravovala jiná podobná bezplatná akce v Brně nebo v Praze.

Konference se koná v sobotu 7. 4. 2018 a v neděli 8. 4. 2018 v prostorách Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně, kde pro Vás bude připraveno celkem 40 přednášek, které budou probíhat ve 4 souběžných tracích po oba dny. Jste srdečně zváni, i pokud plánujete přijít pouze na část dne či dokonce jednu pro Vás zajímavou přednášku. I v tomto případě se prosím registrujte na stránce akce.

Aktuálně probíhá hlasování o programu této akce, proto neváhejte a pomozte vybrat zajímavé přednášky. Využijte také jedinečné příležitosti nám navrhnout témata, která Vám v nabídce chybí, a přitom byste je uvítali v programu. Bude-li o dané téma zájem, pokusíme se na něj sehnat přednášejícího a zahrnout jej do programu.