Workshop – Řízení nákladů

Akce již proběhla
19.9.2023 17:00 - 19:00 TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

 

 

Osvojte si praxi pro efektivní plánování a správu nákladů.

Budeme se věnovat řízení provozních nákladů z krátkodobého i dlouhodobého hlediska. Prodiskutujeme, jak ovlivňovat náklady pomocí strategického, operativního a projektového řízení. Ukážeme nejčastější chyby v řízení nákladů. Poradíme kde a jak systematicky hledat úspory. Probereme příklady úsporných opatření v provozu. Ukážeme dobrou praxi řízení nákladů při zavádění inovací.

Workshop je vhodný zejména pro malé a střední podniky, živnostníky a start-upy, kteří se potýkají s problémy v oblasti řízení nákladů.

Cílem semináře je poradit účastníkům s řízením nákladů a pomoci jim najít způsoby, jak udržet firmu ziskovou, a podnikat s potěšením.

Lektorka: Simona Bidlová, jednatelka firmy INOVACE DO FIREM, s.r.o.
Navrhuje a zavádí ve společnostech potřebné změny pro stabilizaci nebo jejich růst na trhu.  Ve své 18leté praxi využívá zkušenosti získané na technických a manažerských pozicích v automobilovém průmyslu. Lean management / štíhlou výrobu ve firmách zavádí od roku 2012. Specializuje se na nastavení dlouhodobých cílů společnosti, řešení krizí, projektové a procesní řízení. Pomáhá s automatizací procesů, digitalizací administrativy a nastavením inovačních procesů. Snižuje firemní provozní náklady revizí kalkulací nákladů, stanovením cen a zaváděním systematických úsporných opatření. Spolupracuje s výrobními firmami, službami, státním a neziskovým sektorem. Je certifikovaným Kaizen manažerem a interním auditorem norem ISO / IATF.

 

*Workshop je zdarma a bude probíhat v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec Králové, Piletická 486/19 – letiště, 503 41

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI