Workshop: Proč by dospělí měli napodobovat děti?

Akce již proběhla
13.10.2021 16:00 - 17:30 TC HK

Všichni hledáme ve svém životním snažení vzory či příklady, které chceme následovat. Netýká se to jenom sportovců nebo podnikatelů, ale zasahuje to prakticky do všech oborů lidského působení. Své vzory tak hledají i vědci, umělci či různí specialisté.

 

Vlastně každý z nás od útlého věku vzhlíží ke vzorům, které chce následovat. Všichni jsme už někdy viděli malé děti, jak se snaží v různých situacích či aktivitách napodobovat dospělé.

 

Dětské napodobování dospělých či starších sourozenců nám přijde roztomilé, někdy i směšné. Bohužel na tom neshledáváme nic, z čeho bychom si měli vzít příklad. A to je velká škoda.

 

Existují totiž situace, ve kterých bychom měli my dospělí děti určitě napodobovat. A jsem přesvědčen, že by se nám to vyplatilo.

Děti bychom měli napodobovat ve 4 důležitých dovednostech:

•         radovat se

•         být zvídavý

•         projevit odvahu

•         vytrvat

 

Lektor: Jaroslav Salva se před časem vydal na cestu mentora s cílem pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji. K tomu využívá zkušenosti, které načerpal za více jak 21 let práce na různých manažerských pozicích jak v malých českých společnostech, tak i ve velkých amerických korporacích. Více o lektorovi zde.

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI