Workshop: Kreativní marketing II.

Akce již proběhla
31.10.2019 15:00 TC HK workshop

Marketing kreativně

Kurz „Marketing kreativně“ je rozdělen do dvou částí. Je určen jak jednotlivcům, tak zástupcům značek. Romča na něm moc ráda uvidí lidi, kteří jsou otevření novým věcem, především pak těm, kteří chtějí popustit uzdu své kreativity.

KAPACITA WORKSHOPU JE NAPLNĚNA, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Ve druhé části kurzu se Romča zaměří na workflow, cenotvorbu a komunikaci jako takovou. Tenhle kurz bude o vás – sebejistotě, sebereflexi a znalosti vaší hodnoty, či vaší značky a firmy. Předá vám spousty tipů ohledně time managementu, poví vám něco o rozdělení osobního a pracovního života, organizačních nástrojích, rutině, návycích, inspiraci, ale i pracovních krizích. Celý kurz uzavře návodem na to, jak „ízy pízy“ začít s marketingem, který nebude nudit vás, ani vaše zákazníky.

Romana Marie Jokelová

Komunitnímu marketingu a komunikaci, potažmo brand buildingu se věnuje již více jak deset let. Svůj první lovebrand vybudovala v době, kdy se sociální sítě teprve rozjížděly a komunity žily z face2face komunikace. Díky práci pro Fujifilm ČR se dostala na dráhu freelancerky pomáhající brandům i jednotlivcům ke zviditelnění. Dříve spolupracovala se značkami jako Centrum FotoŠkoda, Skinners, Cewe, či Nakladatelství MOBA. Několik let byla redaktorkou fotomagazínu Aktuálně.cz, FotoVideo a AFOP, pro který navíc vedla kurzy marketingu pro kreativce. V současné době spolupracuje s rallye jezdcem Martinem Macíkem, KvalitniFotky.cz a Peak Design CZ & SK.

https://www.linkedin.com/in/romanamariejokelova/

http://www.instagram.com/romana_marie_diary

http://www.rmj-foto.cz