Workshop: Jak vysvětlit byznys

Akce již proběhla
22.11.2019 13:00 TC HK workshop

WORKSHOP BYL ZRUŠEN, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Naučte se zjednodušit komunikaci vašeho produktu a odhalte argumenty, které nadchnou a přesvědčí.

Během workshopu si vyzkoušíte nástroje, které pomáhají se stavbou srozumitelné a funkční komunikace. Odnesete si praktické výstupy, které využijete při představování, v prezentaci i při vyjednávání a prodeji. Michal Andera ze studia vysvětli.cz se podělí o zkušenosti s psaním scénářů vysvětlovacích videí.

Žijeme v době přesycené informacemi. Když chcete uspět v byznyse, musíte předat sdělení rychle a srozumitelně. Pokud se do tématu začnete zamotávat, lidé přestávají poslouchat, číst, sledovat a vytahují mobilní telefony – odpojují se. Cokoli dnes děláte, závisí na porozumění lidí okolo vás. Potřebujete přesvědčit, nadchnout a motivovat – zákazníky, zaměstnance a investory.

 

Kdo bude vaším průvodcem?

Michal Andera hledá cesty, jak poutavě vysvětlovat složitá témata. Spoluzaložil studio vysvetli.cz, které už 5 let pomáhá pochopit a vysvětlit produkty, služby, společenské problémy i vědecké objevy. Michal působí jako pedagog na Fakultě podnikohospodářské VŠE v Praze a také vede rozhovory se zajímavými hosty v rámci video podcastu bpark.cz.

Cena kurzu: 500 Kč

Termín: 22. 11. 2019 / 13:00-17:00