Workshop Firmy a sociální sítě

Akce již proběhla
26.9.2019 15:00 TC HK workshop

Je historií, že sociální sítě jsou doménou pouze osobních životů. Potenciál sociálních sítí si dnes uvědomují mnohé firmy a hojně toho využívají. Proto si povíme, jaké výhody získáte na sociálních sítích, jaké sítě zvolit, nebo například, jaké rizika sociální sítě skrývají a jak se s nimi vypořádat. Zároveň si z workshopu odnesete nastavený a založený administrativní nástroj Facebook Business Manager přesně podle parametrů vaší firmy. Zároveň, jak takové portfolio na spravovat. Závěrem se dotkneme i tématu propagace příspěvků.

Lektor: Karel Izera  https://www.linkedin.com/in/karel-izera-296b3aa/

Spolumajitel marketingové agentury B-effective.cz, které se zaměřuje na tvorbu strategického marketingu se specializací na sociální sítě, video marketing a marketingovou analytiku. V marketingu se pohybuje již 15 let a než založil vlastní agenturu řadu let pracoval jako marketingový ředitel společnosti s miliardovým obratem.

 

„Kurz je pro začátečníky nebo ty, kteří chtějí začít správně tvořit sociální sítě. Případně se rozhodují, jaké sociální sítě jsou pro ně vhodné s ohledem na jejich cíl. Zároveň je však důležité, aby dotyční měli Facebook učet i když ho nepoužívají.“

WORKSHOP JE BEZPLATNÝ.

 

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI