Webinář: Leadership v době krize

Akce již proběhla
25.3.2020 10:30 online webinář

Webinář: Leadership v období krize (Jaroslav Salva)

středa 25. března, 10:30-11:30

KAPACITA NAPLNĚNA

Aktuální situace s koranavirem postavila řadu manažerů a majitelů do situace, které je nejen nová, ale především velmi nebezpečná pro firmy. Všichni čelíme krizi, která takřka z hodiny na hodinu změnila naše fungování. Zastavil se standardní život v řadě organizací a nikdo neví, jak dlouho to může trvat.

V takové chvíli, více než kdykoli předtím, je pozornost týmů a organizací upřena na jejich manažery a majitele. Lidé čekají nejen jasné pracovní instrukce, ale zároveň očekávají určitou vzpruhu a jistotu, kterou jim jejich manažer či majitel dá.

Pokud některý manažer či majitel ještě před měsícem přemýšlel, zda být či nebýt leaderem, tak aktuální situace mu odpověď na tuto otázku sama přinesla. Manažer či majitel se musí stát leaderem. Pomyslným kapitánem, který provede svoji posádku rozbouřeným mořem.

 

Ale jak by se měl leader v době krize chovat?

Tak na tuto otázku budeme odpovídat během našeho online semináře.

V rámci interaktivní diskuse bude prostor i na dotazy účastníků.

 

Lektor: Jaroslav Salva se v roce 2018 vydal na cestu mentora a konzultanta s cílem pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji. K tomu využívá zkušenosti, které načerpal z předchozích 21 let práce na různých manažerských pozicích jak v malých českých společnostech tak i ve velkých amerických korporacích. Více o lektorovi zde

——————-