Seminář podnikatelský plán

Akce již proběhla
4.9.2018 10:00 Krajský úřad KHK

Regionální centrum podpory sociálního podnikání pořádá dne 4. 9. 2018 Seminář na téma Jak zpracovat podnikatelský plán a aktualizace výzvy č. 129 Podpora sociálního podnikání v OPZ. Seminář se uskuteční od 10:00 do 13:30 hodin na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje v místnosti P1.906.

Prezentujícím v první části semináře bude Mgr. Svatava Škantová z Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Jejím cílem bude seznámit potenciální žadatele s výzvou č. 129 Podpora sociálního podnikání Operačního programu Zaměstnanost, která byla v červnu 2018 významně aktualizována.

Druhá část semináře bude věnována tématu podnikatelského plánu. Ing. Veronika Špačková z Centra investic, rozvoje a inovací představí účastníkům, jak napsat podnikatelský plán a jak na analýzu trhu a finanční plán. Podnikatelský plán je stěžejní přílohou žádosti o podporu v rámci výzvy č. 129 Podpora sociálního podnikání a na kvalitě jeho zpracování tak často závisí úspěch či neúspěch žádosti o podporu.

Po skončení semináře zde bude prostor pro osobní konzultace projektových záměrů či již zpracované dokumentace před odevzdáním žádosti se zástupci MPSV. Na tuto konzultaci je třeba se předem přihlásit v rámci registrace na seminář. Následně budete vyzváni k zaslání příslušných dokumentů předem.

Na seminář 4. 9. 2017 se prosím registrujte pomocí online formuláře a to nejpozději do 30. 8. 2018. Program semináře naleznete zde.

Účast na semináři je zdarma.