Konzultační den – Technologické inkubace Agentura CzechInvest

Akce již proběhla
9.3.2023 9:00 - 12:00 konzultace

Konzultace k programu Technologické inkubace Agentura CzechInvest / MPO

Máte nově vznikající podnikatelský nápad či inovační projekt?

Ve spolupráci s Agenturou CzechInvest jsme v návaznosti na vyhlášenou výzvu programu Technologické inkubace pro vás připravili bezplatné konzultace. V rámci konzultace se dozvíte více o přípravě druhé výzvy programu Technologické inkubace, který prostřednictvím šesti technologicky specializovaných inkubátorů podporuje nové firmy, které přinášejí inovativní technologie do komerčních aplikací. Cílem programu je vyhledávat a pomáhat vzniku projektů, které jsou výjimečně inovativní, proveditelné a škálovatelné.

Agentura CzechInvest se podpoře startupů věnuje intenzivně zhruba posledních 10 let. Za tuto dobu podpořila více než 300 projektů, vysílá průměrně 5 startupů měsíčně do zahraniční a projekty získaly soukromou investici v celkovém objemu vyšším než 1,1 miliardy korun.

Konzultant, Ing. Michal Tureček
Michal vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze na fakultě Podnikové ekonomiky a managementu. Od absolvování se v rámci různých pozic posledních 15 let věnuje podpoře podnikání a investic. Nabízí expertízu týkající se dotačních příležitostí, regionálního rozvoje a partnerství, rozvoje investic, strategie inteligentní specializace a podpory podnikavosti a začínajících podnikatelů.

Technologická inkubace | Prostor pro vaše inovativní podnikání – CzechInvest

 

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI