Konzultační den – Podpora podnikání a podnikavosti Agentura CzechInvest

Akce již proběhla
9.5.2023 10:30 - 13:00

Ve spolupráci s Agenturou CzechInvest jsme pro vás připravili bezplatné konzultace – můžete zkonzultovat svůj nápad, podpořit rozjezd svého podnikání a v případě zájmu se dozvědět více o inkubačních programech Technologického centra a programu Technologické inkubace agentury CzechInvest.

V rámci konzultace se dozvíte o přípravě druhé výzvy programu Technologické inkubace, který prostřednictvím šesti technologicky specializovaných inkubátorů podporuje nové firmy, které přinášejí inovativní technologie do komerčních aplikací. Cílem programu je vyhledávat a pomáhat vzniku projektů, které jsou výjimečně inovativní, proveditelné a škálovatelné. Agentura CzechInvest se podpoře startupů věnuje intenzivně posledních 10 let. Za tuto dobu podpořila více než 300 projektů, vysílá průměrně 5 startupů měsíčně do zahraniční a projekty získaly soukromou investici v celkovém objemu vyšším než 1,1 miliardy korun.

Konzultace jsou určeny i pro ty, kteří si pohrávají s myšlenkou začít podnikat a chtějí své podnikání rozvinout a poradit se s odborníky.

 

Konzultanti, Ing. Michal Tureček (Agentura CzechInvest), Mgr. Jiří Štěpán (Start-up konzultant)

Michal Tureček vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze na fakultě Podnikové ekonomiky a managementu. Od absolvování se v rámci různých pozic posledních 15 let věnuje podpoře podnikání a investic. Nabízí expertízu týkající se dotačních příležitostí, regionálního rozvoje a partnerství, rozvoje investic, strategie inteligentní specializace a podpory podnikavosti a začínajících podnikatelů a startupů.

Jiří Štěpán se ve světě startupů a podnikání pohybuje již 13 let. Začínajícím společnostem pomáhá zorientovat se v podnikatelském prostředí a najít tu správnou cestu. Poradí s business plánem a propojí s kontakty, které ulehčí start podnikání. V práci se startupy využívá metodu Lean Startup Machine, absolvoval kurzy jako Microsot Innovation Cycle, Google Desing Thinking a je držitelem certifikátu „Coaching for solutions approved by Coaching Federation“.

Konzultace probíhají individuálně cca 30 až 45 min., časový harmonogram je pouze orientační, jednotlivé časy jsou se zájemci o konzultaci sjednány vždy po předešlé dohodě.

Technologická inkubace | Prostor pro vaše inovativní podnikání – CzechInvest

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI