Konzultační den – Marketing se specialistou Michalem Ševčíkem

15.6.2023 9:00 - 12:00 konzultace

Jste vidět? Víte, jak správně propagovat svou firmu, jaké komunikační kanály využít a jak je správně nastavit?

Přijďte svůj marketingový plán bezplatně zkonzultovat s marketingovým specialistou Michalem Ševčíkem, který vám díky své letité praxi může poskytnout rady a tipy, jak nejlépe nastavit marketingovou strategii vaší firmy.

PPC reklamy (Google Ads, Sklik, Facebook, Instagram, Tik Tok, Microsoft Ads, Pinterest Ads atp.)
Propagace na zbožových srovnavačích (Heureka, Zboží, FAVI, Biano, Glami, Marketplaces atp.)
E-mailingové kampaně (Ecomail, Smart Emailing, Active Campaign, Mail Chimp atp.)
SEO & Link building
Komplexní marketingová strategie
Expanze do zahraničí

 

Lektor, Mgr. Michal Ševčík
Michal je specialistou digitálního marketingu a spolumajitelem agentury MarketingPPC. S podnikateli a majiteli firem staví marketingové strategie pro lepší viditelnost v on-line světě i mimo něj.

Agentura MarketingPPC se od roku 2013 soustředí převážně na následující marketingové oblasti a kanály: PPC reklamy (Google Ads, Sklik, Sociální sítě), propagace na zbožových srovnávačích, E-mailingové kampaně, SEO & Link building, Expanze do zahraničí a Komplexní marketingové strategie. V roce 2016 rozšířila svou činnost a věnuje se i tvorbě nástrojů a algoritmů pro automatizaci správy marketingových kampaní, včetně zakázkového vývoje.

 

  • Konzultace jsou hodinové a probíhají individuálně, časový harmonogram je pouze orientační, jednotlivé časy jsou se zájemci o konzultaci sjednány vždy po předešlé dohodě.
PŘIHLÁSIT SE NA AKCI