Konzultační den – Energetický management – Efektivní řízení energetických zdrojů

Akce již proběhla
19.9.2023 9:00 - 12:00 TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

Chcete se obecně seznámit s normou ČSN EN ISO 50001 nebo přemýšlíte o zavedení energetického managementu? Plánujete efektivní řízení energetických zdrojů a procesů v rámci vaší organizace?

Přijďte si o tom všem zdarma popovídat s naší odbornou konzultantkou pro EnMS. Správně navržený a zavedený energetický management totiž umožňuje nalézt a snížit energetické ztráty, optimalizovat spotřebu energie a dosáhnout větší konkurenceschopnosti na trhu. Zároveň přispívá k dosažení cílů udržitelného rozvoje a snižování emisí skleníkových plynů.

Naděžda Müllerová, odborný konzultant pro EnMS

Naďa pracuje v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec Králové jako odborný konzultant pro energetický management dle normy ČSN EN ISO 50001. Vystudovala Univerzitu Pardubice a dříve působila na různých technických pozicích především v oblasti chemie, kde získala zkušenosti se zaváděním ISO norem do organizací. Nyní spolupracuje s energetickým manažerem města Hradec Králové na vyhodnocování dat a aktualizaci energetického managementu.

  • Konzultace jsou hodinové a probíhají individuálně, časový harmonogram je pouze orientační, jednotlivé časy jsou se zájemci o konzultaci sjednány vždy po předešlé dohodě.
PŘIHLÁSIT SE NA AKCI