Inspirativní snídaně Brain&Breakfast: Emoční první pomoc s Eliškou Remešovou

Akce již proběhla
20.7.2023 8:30 - 10:00 TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

Jak zareagujete, když člověk vedle vás prožívá něco náročného? A jak se cítíte před nepříjemným rozhovorem, který potřebujete otevřít? Emoce nás provázejí v každém aspektu lidské interakce, a přesto je bagatelizujeme, dezinterpretujeme, či dokonce potlačujeme.
Narozdíl od psychoterapeutů jsme se příliš neučili, jak s emocemi u sebe, či u druhých pracovat. Co si z jejich odborné praxe můžeme vzít do svých vztahů, aniž bychom sáhodlouze studovali? Jak díky emoční první pomoci můžeme své blízké v těžké chvíli skutečně podpořit? A jak otevírat náročné rozhovory, aniž abychom druhé zranili víc než je nutné?

Kdo je Mgr. Eliška Remešová?
Eliška je psycholožka, psychoterapeutka a lektorka se zájmem o psychologii lásky a moderní podobu partnerských vztahů. Ve své soukromé psychoterapeutické praxi se orientuje na partnery, kteří se chtějí mít spolu lépe. Opírá se o komplexní psychoterapeutický výcvik SFBT, Kompletní krizovou intervenci, probíhající výcvik ICEEFT pro páry a mnoho dalších absolvovaných kurzů. Přes čtrnáct let přednáší, facilituje a vede workshopy ve firmách i neziskových organizacích. Rozvíjí leadery a jejich týmy ve vztahové inteligenci, mj. vztahovému bezpečí, autentickém leadershipu, emoční inteligenci. Je lektorkou aplikované improvizace, která představuje cestu za svobodou k autentickému já a efektivní rovnocenné spolupráci s druhými. V roce 2021 spoluvydala terapeutický deník pro ženy Duše na místě, o rok později založila institut mezilidských vztahů MEZILIDMI. Na sítích informuje o tom, že #laskajedovednost a vzdělává širokou veřejnost, jak pečovat o sebe a své vztahy.

Akce je zdarma, snídaně se opět přesouvá do prostor TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové – Piletická 486/19 – letiště, 503 41, od 8:30 do 10:00 hod.

Registrujte se pomocí formuláře níže.

Těšíme se na vás!

PDF B&B pozvánka 20.7._Eliška Remešová

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI