HIT kariéra

Akce již proběhla
14.4.2021 13:00 - 13:45 online

Zveme Vás na 13. ročník veletrhu pracovních příležitostí HIT kariéra, kterou pořádá Fakulta informatiky a managementu UHK, a která v letošním roce proběhne on-line.

Pohráváte si s myšlenkou začít po škole podnikat? Využijte možnost nezávazné konzultace se startupovým manažerem TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové.

Konzultace proběhne online ve středu 14. 4. v čase od 13:00-13.45.

Registrovat se můžete níže ve formuláři. Těšíme se na vás!

Jiří Štěpán

Pracuje jako konzultant pro TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové a zároveň jako mentor pro Agenturu pro podporu podnikání CzechInvest, Laboratoř Nadace Vodafone mnohé další. Ve světě startupů a podnikání se s lehkostí jemu vlastní pohybuje už 10 let.  V Hradci Králové zakládal první coworkingové centrum a vybudoval startup komunitu.

V minulosti se také pohyboval v prostředí Microsoft Innovation Center, osvojil si metody Lean Startup Machine. Absolvoval kurzy jako Microsot Innovation Cycle, Google Desing Thinking a v neposlední řadě je držitelem certifikátu „Coaching for solutions approved by Coaching Federation. Své znalosti předává jako lektor kurzů (např Univerzity Hradec Králové) také začínajícím podnikatelům.

Pomůže Vám rozkoukat se v podnikatelském prostředí, navede na správnou cestu, poradí s business plánem a propojí s kontakty, které Vám ulehčí start podnikání. Jeho rukama prošly desítky společnosti, za mnohé jmenujme Nadkov s.r.o., Pandemic s.r.o., PROGRAMM s.r.o., Vímovšem s.r.o., Pikto Digital s.r.o., projekt Boostspace. StormingForce s.r.o. Spolupracuje s předními VC fondy a za poslední dva roky pomohl začínajícím projektům k investicím v celkové hodnotě cca kolem 18 mil. Kč.

 

 

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI