FuckUp Night Hradec Králové Vol. VI

Akce již proběhla
20.10.2021 18:00 - 20:00 Bio Central

Šestá hradecká FuckUp Night je tady!
O svých selháních promluví Tomáš Šebek (chirurg Lékařů bez hranic, podnikatel), Jakub Erler (hospodář), Jiří Kastner (manažerský psycholog) a Zuzana Habáňová (slepá cestovatelka).
Lístky k dostání zde.
Seznamte se s našimi speakery:
Tomáš Šebek
Lékař Tomáš Šebek má zkušenosti jak se zahraničními misemi s Lékaři bez hranic / Médecins Sans Frontières (MSF) nebo s praxí a první linií v Nemocnice Na Františku, tak i s rozhovory v uznávaných médiích jako DVTV nebo Česká televize a především také s FuckUp Podcastem (https://spoti.fi/3ns0X6P).
Jakub Erler
Spoustu zajímavých momentů při své dobrodružné cestě za snem prožívá hospodář Jakub Erler z farmy Naše hospodářství u Hradce Králové. Bílý límeček vyměnil za práci u dobytka a starých Zetorů. Všichni si klepali na hlavu, jestli se už dočista nezbláznil, když chtěl navázat na rodinnou tradici hospodaření. A to i přes to, že je původem z Prahy a původně chovu skotu vůbec nerozuměl….
Jiří Kastner
Manažerské psychologii a psychologii výkonu se věnuje už od roku 1999. Jeho články, ale i přednášky ve firmách a na univerzitách umí vždy zaujmout netradičními, často až provokativními názory. Kombinací psychologie, matematiky, biochemie a výživy mozku vzniká velmi originální přístup k rozvoji osobnosti, který Jiří Kastner využívá pro svou praxi i své přednášky a úspěšný projekt „Hlava rozhoduje.“
Zuzana Habáňová
Zuzana Habáňová (https://zuzanahabanova.com/) žila do svých třiceti let bezstarostným životem. Pak jí těžká cukrovka způsobila krvácení v očích a začala slepnout. Musela odejít z práce, společenský život vyměnila za samotu, stranila se lidí. Chtěla, ať si ji všichni pamatují jako dřív. Pokud by při rozhodující operaci oslepla úplně, žít už nechtěla. Těžkou psychickou bitvu svedla s bílou hůlkou. Styděla se za ni a odmítala ji nosit. Nakonec jí lékaři zachránili jen 15 % zraku na jednom oku a Zuzanu začal znovu bavit život. A pak jednoho dne vzala krosnu na záda a vyrazila na vlastní pěst do světa. Do zemí, kam se vydá málokdo. A od té doby se nezastavila.
———————
FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů…
Více na www.fuckupnights.cz